اخبار روز حوادث ؛ بازداشت سید محمد حسینی تایید شد؛ اسانلو: اف بی آی از من خواسته در این رابطه مصاحبه نکنم/ جزییاتی از ناپدید شدن ۲ نوجوان یاسوجی / هرکول تهران دستگیر شد + عکس / ۱۰ کشته و ۵ مصدوم در انفجار واحد مسکونی شهرک شهید رجایی مشهد‎

نگام ؛ حوادث _ انتقام از شوهر صیغه‌ای با اسیدپاشی ؛ ویلای کاغذی در شهرک غرب ۱۰۰ میلیارد فروخته شد ؛ افزایش ۱۱۱ درصدی فوت ناشی از مسمومیت با قرص برنج در فارس ؛ ۴۸ کشته و زخمی در حادثه واژگونی اتوبوس  ؛ حمله اوباش با شمشیر و قمه به کله‌ پاچه‌ فروشی، جان تازه داماد را گرفت ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

بازداشت سید محمد حسینی تایید شد/ اسانلو: اف بی آی از من خواسته در این رابطه مصاحبه نکنم!!

منصور اسانلو؛ بازداشت سید محمد حسینی، لیدر گروه ضد انقلاب ری استارت توسط پلیس اف بی آی در ایالات متحده به اتهام ترور شیمیایی خودش را تایید کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

جزییاتی از ناپدید شدن ۲ نوجوان یاسوجی

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تا این لحظه هیچ خبری از دو نوجوان ۱۴ ساله یاسوجی در دست نیست.سرهنگ بیت اله محمد پور گفت: مفقودی این دو نوجوانان مشکل امنیتی و سیاسی نبوده بلکه طبق شواهد بدون دلیل تصمیم به خروج از خانه گرفتند.او گفت: تا این لحظه هیچ خبری از این دو نوجوان در دست نیست.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

هرکول تهران دستگیر شد / عکس

ساعت ‌۹ صبح چهارشنبه ۲۰ تیرماه امسال قاضی مدیر روستا، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران پلیس فرودگاه امام خمینی‌(ره) از کشف جسد مردی با خبر و همراه تیمی ازکارآگاهان اداره دهم پلیس‌آگاهی راهی محل شدند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

۱۰ کشته و ۵ مصدوم در انفجار واحد مسکونی شهرک شهید رجایی مشهد‎

انفجار منزل مسکونی و ریزش کامل سه ساختمان مسکونی در خیابان پورسینا مشهد جان‌ ۱۰ نفر را گرفت. ۵ نفر در این حادثه در بیمارستان بستری هستند و ۶ نفر از این افراد در محل حادثه و ۴ نفر دیگر در مرکز درمانی به دلیل شدت جراحات وارد شده، فوت کردند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

انتقام از شوهر صیغه‌ای با اسیدپاشی

:ساعت ۱۱ و ۲۰ دقیقه صبح پنجشنبه اول شهریور، رهگذران و مسافران ترمینال اهر با صدای فریادهای «سوختم سوختم…» مرد جوانی، اورژانس را خبر کردند. با حضور امدادگران در محل مشخص شد نیمی از بدن مرد جوان با اسید سوخته است و زن اسیدپاش نیز متواری شده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

ویلای کاغذی در شهرک غرب ۱۰۰ میلیارد فروخته شد

معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری افرادی که با جعل اسناد و مدارک یک ویلا در شهرک غرب را به مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال به فروش رسانده بودند، خبر داد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

افزایش ۱۱۱ درصدی فوت ناشی از مسمومیت با قرص برنج در فارس

مدیرکل پزشکی قانونی استان فارس گفت: در چهارماهه‌ی نخست امسال مرگ‌های ناشی از مسمومیت با قرص برنج نسبت به سال گذشته، ۱۱۱ درصد افزایش یافته است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

معاون فنی و عملیات اورژانس کشور خبر داد:۴۸ کشته و زخمی در حادثه واژگونی اتوبوس

حسن نوری معاون فنی و عملیات سازمان اورژانس کشور در ارتباط با جزئیات واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری گفت: این حادثه حوالی ساعت ۳:۳۷ بامداد امروز (شنبه) در محور سلفچگان به قم رخ داده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

حمله اوباش با شمشیر و قمه به کله‌پاچه‌فروشی، جان تازه داماد را گرفت

عده کشی تعدادی از اراذل و اوباش در منطقه بولوار توس مشهد درحالی جنایتی هولناک را در یک طباخی رقم زد که آنان با ایجاد رعب و وحشت و با در دست داشتن انواع سلاح های سرد، به مشتریان وحشت زده ای که از ترس به زیرزمین طباخی پناه برده بودند، حمله ور شدند و خون به پا کردند!

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

One thought on “اخبار روز حوادث ؛ بازداشت سید محمد حسینی تایید شد؛ اسانلو: اف بی آی از من خواسته در این رابطه مصاحبه نکنم/ جزییاتی از ناپدید شدن ۲ نوجوان یاسوجی / هرکول تهران دستگیر شد + عکس / ۱۰ کشته و ۵ مصدوم در انفجار واحد مسکونی شهرک شهید رجایی مشهد‎

Comments are closed.