اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ چگونه اجازه ندهیم کسی اعصابمان را خرد کند؟ / ۶ غذایی که شکم را چاق می کند / ۹ راهکار طبیعی برای کاهش فشارخون / پوزیشن های زناشویی برای داشتن رابطه جنسی بهتر

نگام ؛ سلامت و پزشکی _ خاکشیر چگونه قاتل کبد چرب می شود؟ ؛ سردرد جنسی چیست؟ ؛  در شامپوی سرتان، نمک بریزید ؛ زنان شلی پوست صورتشان را بدون جراحی سفت کنند!  ؛ در سنین مختلف با کودکان لجبار چگونه برخورد کنیم؟ ، از مهم ترین اخبار روز سلامت و پزشکی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

چگونه اجازه ندهیم کسی اعصابمان را خرد کند؟

شکوفه اویار حسینی مشاوره خانواده اظهار کرد:  برای اینکه کنترل اعصابمان را به دست بگیریم  باید دقت کنیم معمولا چه کاری انجام می‌دهیم؛ اصولا یا در حال فکر کردن هستیم یعنی در سرمان با خودمان حرف می‌زنیم و خاطرات گذشته و مسائل حال و آینده را بررسی می‌کنیم یا در حال احساس کردن هستیم  یعنی هیجانی را  مثل شادی، خشم، ترس، غم، احساس گناه، اضطراب، حسادت و غیره ر قلب و بدنمان تجربه می‌کنیم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

۶ غذایی که شکم را چاق می کند

برخی از غذا‌ها هستند که به صورت چربی یک راست در شکم شما می‌نشینند و سبب ایجاد چاقی شکم و اضافه وزنی تقریبا فوری دقیقا در همان جایی می‌شود که شما نمی‌خواهید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

۹ راهکار طبیعی برای کاهش فشارخون
اگر فشارخونتان بالاست (بیش از ۱۴۰ میلی‌متر جیوه) پس باید فکری به حال این وضعیت بکنید. راهکارهای طبیعی برای کاهش فشارخون وجود دارد که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره شده است، با ما همراه باشید..
برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

پوزیشن های زناشویی برای داشتن رابطه جنسی بهتر

در هنگام برقراری رابطه جنسی احساس درد می کنید؟ قصد باردار شدن دارید؟ مشکل اعتماد به نفس دارید؟ پوزیشن های جنسی برای هر یک از این موارد متفاوت است. در این مطلب یک متخصص سلامت جنسی در مورد بهترین پوزیشن های زناشویی توصیه هایی ارائه می دهد تا به این ترتیب رابطه جنسی سالمتر و بهتری داشته باشید.
برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

اگر برای درمان کبد چرب می خواهید این بار خاکشیر را امتحان کنید حتما این مقاله را بخوانید تا یاد بگیرید که چگونه معجونی برای پاکسازی کبد چرب تهیه کنیم و خاکشیر چگونه قاتل کبد چرب می شود؟

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

سردرد جنسی چیست؟

ممکن است با بالا رفتن هیجان جنسی متوجه دردی ناخوشایند در ناحیه سر و گردن شوید. یا به طور معمول ممکن است دچار سردرد شدید و ناگهانی درست قبل از ارگاسم یا در حین ارگاسم شوید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

در شامپوی سرتان، نمک بریزید

نمک اگه درست و به اندازه مصرف بشه فواید زیادی داره. نمک باعث طعم دادن به غذاها می شه اما اگه بیش از حد مصرف بشه عامل ابتلا به اکثر بیماری هاست.  برای مثال از نمک می توان برای از بین بردن بوهای قدیمی، دور کردن مورچه ها از خانه، برداشتن لکه ها و موارد بسیار دیگری استفاده کرد. امروزه با توجه به تحقیقات فراوان افراد توانسته اند استفاده های جدید از نمک بکنند. به عنوان مثال میشه نمک رو به شامپو اضافه کرد و از فواید بی نظیر اون بهره برد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

زنان شلی پوست صورتشان را بدون جراحی سفت کنند!

 سلامت و استحکام پوست ما بستگی به دو پروتئین دارد:کلاژن و الاستین. به علت سمی بودن محیط , آلودگی ها و آلاینده ها ،آسیب های خورشیدی و روند پیری این پروتئین ها به طور طبیعی شکسته و تجزیه می شوند.هنگامی که این اتفاق می افتد پوست ما ممکن است چروکیده شود، این غیر واقعی است که ما انتظار داشته باشیم پوست ما در طول زندگی با انعطاف پذیری همراه باشد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

در سنین مختلف با کودکان لجبار چگونه برخورد کنیم؟

دلایل سرکشی بچه ها متفاوت است. آلن کازدین پزشک و مدیر مرکز والدین در دانشگاه یل می گوید اگرچه مطمئنا سطح رشد و خلق و خوی شخصی کودکان از عوامل موثر در ناسازگاری آن ها می باشد اما والدین نیز نقش مهمی در نحوه برخورد با کودک لجباز و ناسازگار ایفا می کنند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

 

One thought on “اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ چگونه اجازه ندهیم کسی اعصابمان را خرد کند؟ / ۶ غذایی که شکم را چاق می کند / ۹ راهکار طبیعی برای کاهش فشارخون / پوزیشن های زناشویی برای داشتن رابطه جنسی بهتر

Comments are closed.