اخبار روز فرهنگ و هنر ؛ انتقاد آتیلا پسیانی از شوخی جنجالی سحر قریشی / جیمزباند، فیلمنامه‌نویس فیلمی که هرگز ساخته نشد

نگام ؛ فرهنگ و هنر _ نیل سایمون نمایشنامه نویس موفق آمریکایی درگذشت ؛ علی تفرشی: مورد توجه قرار گرفتن یک آهنگ دلیل خوب بودن آن نیست ؛ حامد بهداد نقش شرور معروف تهران را ایفا می‌کند ، از مهم ترین اخبار روز فرهنگ و هنر بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

انتقاد آتیلا پسیانی از شوخی جنجالی سحر قریشی

آتیلا پسیانی درباره ویدئوی جنجالی که با عنوان «دعوای سحر قریشی با آتیلا پسیانی» در فضای مجازی منتشر شد، گفت: خیلی دوست ندارم وارد این فضا‌ها بشوم. نمی دانم چرا سحر قریشی در آن ویدئو آن حرف را زد. به هر صورت شوخی او باعث دامن زدن به فضای زردی هست که من همیشه از آن فراری‌ام.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

جیمزباند، فیلمنامه‌نویس فیلمی که هرگز ساخته نشد

جیمزباند کارهای به یاد ماندنی زیادی انجام داده است، از جان به دربردن از انفجارهای لیزری در ایستگاهی فضایی گرفته تا راندن ماشینی نامریی در یخچالی طبیعی. با این حال کاری که او تا کنون انجام نداده خنثی سازی بمبی اتمی است که یک کوسه ربات در فاضلاب‌های منهتن حمل می‌کند. البته واقعا نزدیک بود که جیمز باند این کار را هم انجام دهد. در سال ۱۹۷۶، موضوع یک فیلمنامه باند درباره دسته‌ای از کوسه ربات‌های مسلح به سلاح هسته‌ای بود که از راه دور کنترل می‌شدند. نام این فیلمنامه “کلاهک” بود. و یکی از سه فیلمنامه نویس آن، کسی نبود جز نخستین جیمزباندی که بر پرده سینما ظاهر شده بود، یعنی شان کانری.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

نیل سایمون نمایشنامه نویس موفق آمریکایی درگذشت

نیل سایمون نمایشنامه نویس آمریکایی در سن ۹۱ سالگی در اثر عوارض ناشی از ذات الریه در زادگاهش نیویورک درگذشته است.آقای سایمون در دهه ۱۹۶۰ برای نوشتن آثاری مثل “زوج ناهمگون” و “پابرهنه در پارک” به شهرت جهانی رسید.او در سال ۱۹۹۱ به خاطر “گم شده در یانکرز” در بخش دراما برنده جایزه پولیتزر شد.رابرت ردفورد هنرپیشه و کارگردان گفته است که “بعضی می گویند او موفق ترین نمایشنامه نویس از زمان شکسپیر تا کنون است.”

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

علی تفرشی: مورد توجه قرار گرفتن یک آهنگ دلیل خوب بودن آن نیست

علی تفرشی خواننده با اشاره به این که امروزه مخاطبان هوادار کسانی هستند که ناگهان سرسبز می‌کنند و ناگهان از عرصه موسیقی محو می‌شوند، به هنرآنلاین گفت: متأسفانه امروزه طرفداران گرفتار یک موج ناگهانی می‌شوند و درباره موسیقی اندیشه نمی‌کنند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

حامد بهداد نقش شرور معروف تهران را ایفا می‌کند

محسن قرایی در نظر دارد تا فیلم تازه خود با عنوان «سطح یک» را درباره وحید مرادی، شرور معروف تهرانی که مدتی پیش در زندان به قتل رسید، تولید کند.بنابر گزارش کانال تلگرامی سینما، تازه‌ترین فیلم محسن قرایی پس از «سد معبر» به زندگی وحید مرادی شرور تهران اختصاص دارد که پس از ارتکاب قتل به مرزهای کشور گریخت و سپس توسط نیروهای پلیس دستگیر شد. او مدتی بعد در نزاع دسته‌جمعی در زندان به قتل رسید که حواشی بسیاری را در پی داشت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

One thought on “اخبار روز فرهنگ و هنر ؛ انتقاد آتیلا پسیانی از شوخی جنجالی سحر قریشی / جیمزباند، فیلمنامه‌نویس فیلمی که هرگز ساخته نشد

Comments are closed.