اخبار روز فرهنگ و هنر ؛ پیکر ملکه موسیقی سبک سول در موزه آمریکاییان آفریقایی تبار نمایش داده شد/ واکنش امیر جدیدی به توییت حمایت احمدی‌نژاد از لباس تنیس‌باز زن آمریکایی/ عکس

نگام ؛ فرهنگ و هنر _ چگونگی بازیگر شدن دارا حیایی از زبان خودش ؛ افشاگری مهراب قاسمخانی درباره سانسور در تلویزیون/ عکس ؛ فیلم کارگردان ایرانی نماینده سوئد در اسکار شد ، از مهم ترین اخبار روز فرهنگ و هنر بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

پیکر ملکه موسیقی سبک سول در موزه آمریکاییان آفریقایی تبار نمایش داده شد

انتظار میرود هزاران نفر برای ادای احترام به آریتا فرانکلین، ستاره سبک موسیقی سول که هفته پیش درگذشت به موزه تاریخ آمریکائیان آفریقایی تبار «چارلز اچ رایت» بروند.قرار است امروز و فردا این موزه پیکر خانم فرانکلین را در معرض عموم بگذارد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

واکنش امیر جدیدی به توییت حمایت احمدی‌نژاد از لباس تنیس‌باز زن آمریکایی/ عکس

امیر جدیدی با بازنشر توییت حمایتی احمدی‌نژاد از پوشش انتخابی سرنا ویلیامز در مسابقات تنیس آزاد فرانسه، با شگفتی نوشت: «بمیریم بیدار میشیم.»

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

چگونگی بازیگر شدن دارا حیایی از زبان خودش

دارا حیایی در کنار پدرش، امین حیایی در نقش یک پدر و پسر، در فیلم «شعله ور» به کارگردانی حمید نعمت الله بازی کرده اند. دارا حیایی در مصاحبه‌ای که در زمان جشنواره فیلم فجر انجام داد، درباره بازی‌اش در کنار پدرش گفت: پدرم هم در بازی، هم در نقشم، هم در کاراکتری که باید می‌ساختم به من خیلی کمک کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

افشاگری مهراب قاسمخانی درباره سانسور در تلویزیون/ عکس

پس از افشاگری‌های امیرمهدی ژوله درباره سانسورهایی که در تلویزیون روی می‌دهد و دعوتش از دیگر نویسندگان برای اقدامی مشابه، مهراب قاسم‌خانی هم درباره سانسور سریال «دزد و پلیس» نوشت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

فیلم کارگردان ایرانی نماینده سوئد در اسکار شد

علی عباسی کارگردان ایرانی که در کشور سوئد زندگی می‌کند به تازگی با فیلم «مرز» توانسته است توجه جشنواره‌های مختلف را جلب کند و در تازه‌ترین موفقیت خود توانسته است جایزه بهترین فیلم از نگاه منتقدین جشنواره جهانی نروژ را از آن خود کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

One thought on “اخبار روز فرهنگ و هنر ؛ پیکر ملکه موسیقی سبک سول در موزه آمریکاییان آفریقایی تبار نمایش داده شد/ واکنش امیر جدیدی به توییت حمایت احمدی‌نژاد از لباس تنیس‌باز زن آمریکایی/ عکس

Comments are closed.