اخبار روز حوادث ؛ تتو ۱۲ متجاوز روی بدن دختر ۱۷ ساله با چاقو / گزارش‌های مردمی در تالار عروسی دختر ۹ ساله را از ازدواج با مرد بزرگ‌سال نجات داد / شوخی که منجر به قتل شد

 

نگام ؛ حوادث _ در نبود FATF شرکت‌هایی به اسم صرافی برای انتقال پول در امارات فعالیت می‌کردند  ؛ دستگیری سارق قوی هیکل پس از فرار دیوانه وار در بزرگراه ؛ جایزه ۳۰ هزار دلاری برای به دام انداختن “قاتل سریالی گربه‌” ؛ سرقت عجیب از بانکی در شهرکرد: دزد پول ناچیزی کش رفت! ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

تتو ۱۲ متجاوز روی بدن دختر ۱۷ ساله با چاقو

دختر ۱۷ ساله که توسط اعضای یک باند خلافکار ربوده شده و مورد تعرض قرار گرفته بود دستها و پاهایش نیز به زور خالکوبی شد.مرد شیطان صفت روی بدن زینب ۱۷ ساله با تتو یادگاری نوشت! به گزارش فانوس، دختر بی نوا ۱۷ ساله که زینب نام دارد اکنون نیازمند به کمک های مالی مردمی است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

گزارش‌های مردمی در تالار عروسی دختر ۹ ساله را از ازدواج با مرد بزرگ‌سال نجات داد

قاضی حسن حیدری در مشهدمقدس اظهار داشت: با توجه به وصول خبری از شهروندان مبنی بر برگزاری مجلس عروسی در یکی از تالارهای مشهد که عروس دختر ۹ ساله که فاقد ولی نیز است با یک فرد بزرگسال که اختلاف سنی زیادی دارند، بلافاصله با دستور قضایی معاون دادستان مشهد، در ساعت ۱۱ شب تیم اورژانس اجتماعی و کلانتری به محل برگزاری مراسم اعزام شدند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

شوخی که منجر به قتل شد

رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری جوانی که بر اثر شوخی نابجا حین شنا کردن با دوست خود، منجر به مرگ وی شد خبر داد.سرهنگ سعید بالش زر گفت: ماه گذشته یک فقره غرق شدگی منجر به فوت در رودخانه منطقه دهنو شهر یاسوج به پلیس گزارش شد که بر همین اساس اقدامات کارشناسی توسط ماموران پلیس آگاهی استان با دستور مقام قضایی و تشکیل پرونده انجام شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

متهم اخلالگران ارزی در دادگاه؛در نبود FATF شرکت‌هایی به اسم صرافی برای انتقال پول در امارات فعالیت می‌کردند

در دومین جلسه از رسیدگی به اتهامات سه اخلالگر ارزی پس از استماع دفاعیان متهم ردیف اول، محمدغالب علمداری متهم ردیف دوم پرونده توسط قاضی به جایگاه خوانده شد و گفت: من کلیه اتهام وارده به خود را رد می‌کنم. شرکت تحت مدیریت من طی فعالیت خود همواره در مسیر رشد کشور قرار داشته و ما هر چه در توان داشته‌ایم در این راستا انجام داده‌ایم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

دستگیری سارق قوی هیکل پس از فرار دیوانه وار در بزرگراه

سرهنگ حسین فاضلی در این باره گفت: چندی پیش شاهد افزایش گزارش‌ها و شکایات شهروندان در خصوص افزایش سرقت تجهیزات داخلی و به ویژه باطری خودروهایشان بودیم که در همین راستا عوامل کلانتری ۱۵۰ تهرانسر، گشت زنی هدفمند خود در حوزه استحفاظی را آغاز کرده و مدتی بعد هنگام گشت زنی در خیابان به رفتار مشکوک راننده یک دستگاه سواری پرشیا مشکوک شدند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

جایزه ۳۰ هزار دلاری برای به دام انداختن “قاتل سریالی گربه‌”

مقامات محلیِ آمریکا برای هر گونه اطلاعاتی که منجر به دستگیری و محکومیت این قاتل سریالی شود، پاداش ۳۰ هزار دلاری تعیین کرده‌اند.آخرین لاشه گربه دیروز(چهارشنبه) در یک منطقه اداری در واشنگتن پیدا شده و آزمایش‌ها نشان می‌دهد که نوع و درجه آسیب‌های وارده شده به این گربه با ۱۲ گربه کشف شده قبلی مطابقت و تشابه داشته است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

سرقت عجیب از بانکی در شهرکرد: دزد پول ناچیزی کش رفت!

فرمانده انتظامی شهرستان شهرکرد از وقوع یک فقره سرقت به شیوه کش روی در بانک رفاه ۱۷ شهریور شهرکرد خبر داد.سرهنگ روح الله موسوی در تشریح این خبر گفت: ساعت ۱۲:۳۰ ظهر روز گذشته از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ یک مورد کش روی در بانک رفاه ۱۷ شهریور شهرکرد اعلام شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

One thought on “اخبار روز حوادث ؛ تتو ۱۲ متجاوز روی بدن دختر ۱۷ ساله با چاقو / گزارش‌های مردمی در تالار عروسی دختر ۹ ساله را از ازدواج با مرد بزرگ‌سال نجات داد / شوخی که منجر به قتل شد

Comments are closed.