اخبار روز حوادث ؛فوری / خودکشی فجیع یک مرد در مقابل شهرداری تهران/خودکشی دختر ۱۲ ساله بعد از بازی مومو +عکس/به روابط خواهرم مظنون بودم/ صدایی در گوشم پیچید که باید خواهرت را بکشی

 

نگام ؛ حوادث _ قاتلی که جسد یکی از بستگان خود را بعد از قتل آتش زده بود دستگیر شد،زن صیغه ایم به من خیانت کرده/من عقیم هستم اما او می گوید باردار است،آن هم در زمانی که من زندان بودم،ادعای عجیب یک کارشناس درباره پیدا کردن هواپیمای ناپدید شده مالزی:از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

قاتلی که جسد یکی از بستگان خود را بعد از قتل آتش زده بود دستگیر شد

 

– مهر نوشت:سوم شهریورماه سال جاری در پی اعلام خبری مبنی بر کشف یک جسد سوخته در یکی از مناطق حاشیه اهواز، دستورات ویژه به منظور شناسایی هویت متوفی و کشف جزئیات پرونده به پلیس آگاهی استان ابلاغ شد.

 

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

زن صیغه ایم به من خیانت کرده/من عقیم هستم اما او می گوید باردار است،آن هم در زمانی که من زندان بودم

 

شرق نوشت:مردی که به اتهام حمل پوکه فشنگ زندانی شده‌ و سپس متوجه شد همسرش باردار است با شکایت از همسرش مدعی شد کودکی که متولد شده فرزند او نیست.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

به روابط خواهرم مظنون بودم/ صدایی در گوشم پیچید که باید خواهرت را بکشی

روزنامه شرق نوشت: پسر جوانی که خواهر ۵۰ساله خود را به دار آویخته و به قتل رسانده است، در بازجویی‌ها ‌مدعی شد صدایی در سر او می‌پیچید و دستور قتل می‌داد.

کارآگاهان جنایی استان فارس وقتی از مرگ زنی ۵۰ ساله در خانه‌اش مطلع شدند، به آنجا رفتند و جسد حلق‌آویزشده این زن را که بهاره نام داشت مشاهده کردند.

 

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

ادعای عجیب یک کارشناس درباره پیدا کردن هواپیمای ناپدید شده مالزی

 

ک کارشناس فناوری اهل انگلیس ادعا کرده از طریق «نقشه گوگل» توانسته است هواپیمای ناپدیدشده پرواز شماره ۳۷۰ مالزی را در یک جنگل در کشور «کامبوج» شناسایی کند.

«ایان ویلسون»، یک کارشناس فناوری اهل انگلیس ادعا کرده است که از طریق «نقشه گوگل» توانسته هواپیمای ناپدیدشده پرواز شماره ۳۷۰ مالزی را در یک جنگل در کشور «کامبوج» شناسایی کند

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

وحشت از مار خطرناک در توالت یک خانه + عکس

یک مارگیر حرفه ای در استرالیا با انتشار عکسی از یک مارپیتون در توالت فرنگی منزل مسکونی یک قربانی اعلام کرد که قبل از استفاده از حمام و دستشویی ابتدا تمامی نقاط آن مکان را چک کرده و بعد از آن استفاده کنید.

 

 

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

شنای مرگ مرد ۵۰ ساله در دریای خزر

رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد از غرق شدن مرد ۵۰ ساله حین شنا در دریا خبر داد.

سرهنگ حامد ابراهیمی گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع غرق شدگی در سواحل دریای شهرستان عباس آباد، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

 

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

ناپدید شدن یوفو پس از نزدیک شدن جنگنده نظامی! + فیلم

رکنا: یوفویی که در آسمان در حال پرسه زدن بود پس از نزدیک شدن یک جنگنده نظامی بلافاصله ناپدید شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

فوری / خودکشی فجیع یک مرد در مقابل شهرداری تهران

حوادث رکنا: فردی در مقابل شهرداری تهران اقدام به خودسوزی کرد.

 

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید