اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ تقویت کلیه ها با این سبزیجات / پنیر موجب افزایش کلسترول می شود؟ / درمان فوری دندان درد با چند مسکن طبیعی

 

نگام ؛ سلامت و پزشکی _  همه چیز درباره واکسیناسیون در دوران بارداری / راز برخورداری از “پوستی شفاف، جوان و زیبا” چیست + نسخه درمانی طب سنتی / معجونی چربی سوز برای سوزاندن چربی شکم ، از مهم ترین اخبار روز سلامت و پزشکی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

تقویت کلیه ها با این سبزیجات

کلیه ها اندام مهمی هستند که تقویت و بهبود عملکرد آنها اهمیت زیادی دارد، در این مطلب به چند سبزی مهم که به بهبود عملکرد کلیه ها کمک می کنند اشاره می شود.

رژیم غذایی شما بیشترین قدرت را برای تاثیر و بهبود بدن دارد.

👈برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید👉

 

پنیر موجب افزایش کلسترول می شود؟

محققان عنوان می کنند خوردن پنیر موجب افزایش کلسترول نمی شود و حتی از سلامت قلب هم محافظت می کند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر، محققان دانشگاه دوبلین ایرلند با مطالعه مردان میانسال و دارای اضافه وزن دریافتند پنیر برای کلسترول بد نیست و حتی پنیر پرچرب می تواند از قلب محافظت کند.

👈برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید👉

 

همه چیز درباره واکسیناسیون در دوران بارداری

 

واکسیناسیون در دوران بارداری_واکسن ها چقدر مورد اطمینان هستند؟_آیا واکسیناسیون روی جنین تاثیر میگذارد ؟__چه واکسنهایی را در دوران بارداری میتوان تزریق کرد؟

 

👈برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید👉

 

راز برخورداری از “پوستی شفاف، جوان و زیبا” چیست + نسخه درمانی طب سنتی

باید توجه داشته باشیم که شادابی صورت و پوست وابستگی زیادی به مقدار، نوع و کیفیت غذای ما دارد و ارتباط تنگاتنگی بین پرخوری، روی‌هم‌خوری و تغذیه فست‌فودی با بی‌طراوتی و بدی حالت پوست وجود دارد.

خانم‌هایی که علاقه دارند پوستی زیبا و باطراوت داشته باشند باید بدانند که “پرخوری” عاملی است که آنها را از دستیابی به این خواسته بازمی‌دارد؛ پرخوری هم باعث چاقی و هم باعث زشتی و بدحالتی پوست و چهره می‌شود.

 

👈برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید👉

 

درمان فوری دندان درد با چند مسکن طبیعی

چند مسکن طبیعی برای درمان درد دندان_گل میخک_زنجبیل_سیر_لیمو ترش-پیاز_زرد چوبه کلم …

 

👈برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید👉

 

چربی شکم و چاقی در این ناحیه از بدن بدترین نوع چاقی است زیرا باعث بدفرم شدن بدن می گردد. با میوه و سبزی جات می توان این چربی ها را کاهش داد. یکی از این میوه ها خیار می باشد.

👈برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید👉