اخبار روز حوادث ؛ مرد شیطان صفت اعدام شد / او دختر ۷ ساله را به خانه متروکه برده بود/اقدام شنیع مرد ۴۱ ساله با دختر ۷ ساله زیر دوش آب !/بی حیایی همزمان ۶ پسر با نامزد دوستشان / جسد این دختر را سگ های گرسنه خوردند! + عکس

 

 نگام ؛ حوادث _اقدام شنیع یک روحانی با بازیگر مشهور زن در یک مراسم!+ عکس،تجاوز به دختر ۸ ساله بعد از تماشای فیلم غیر اخلاقی / ۵ پسر زیر ۱۴ سال دستگیر شدند،ماجرای دیگری از سوء استفاده از افراد ساده لوح در فضای مجازی،مرد آمریکایی به همراه دوستش به دختر خود تجاوز کرد:از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

مرد شیطان صفت اعدام شد / او دختر ۷ ساله را به خانه متروکه برده بود

مردی که به دختر ۷ ساله در خانه متروکه تجاوز کرد محکوم به اعدام شد.به گزارش گروه ترجمه رکنا،دادگاه جنایی اردن حکم اعدام execution یک شهروند اردنی را به دلیل تجاوز Rape جنسی به یک دختر ۷ ساله صادر کرد.طبق اطلاعات به دست آمده، یک مسئول قضایی در این باره گفته: این جوان ۲۶ ساله کودک ۷ ساله را در حالی که مسیر مدرسه به خانه را طی می کرد، به مکان متروکه ای برده و به زور به وی تجاوز کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

اقدام شنیع مرد ۴۱ ساله با دختر ۷ ساله زیر دوش آب !

 مردی به اتهام تجاوز به دختر بچه ها به ۷ سال زندان محکوم شد.به گزارش گروه ترجمه رکنا، دادگستری کامبوج از محاکمه مرد ژاپنی به اتهام تجاوز Rape و سوء‌استفاده از کودکان کامبوجی خبر داد.آتسوشی کاتو ۴۱ ساله روز گذشته توسط دادگاه نوم پن در کامبوج به اتهام تجاوز و سوء‌استفاده و تصویر‌برداری از تجاوز خود به کودکان به ویژه‌ دختران خردسال کامبوجی به ۷ سال حبس و پرداخت ۴۰۰ هزار ریل، معادل ۹۵ دلار محکوم شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

بی حیایی همزمان ۶ پسر با نامزد دوستشان / جسد این دختر را سگ های گرسنه خوردند! + عکس

 دخترجوان طعمه کینه نامزدش به همراه دوستان وی شد.به گزارش گروه ترجمه رکنا، مرد هندی همراه با ۷ نفر دیگر به طور وحشیانه ای دختری که با وی نامزد بود را مورد تجاوزهای مکرر جنسی به طور همزمان قرار دادند و در انتها دختر بیچاره به قتل Murder رسید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

اقدام شنیع یک روحانی با بازیگر مشهور زن در یک مراسم!+ عکس

 کشیش جنجالی بخاطر اقدام زشتی که در مراسم خاکسپاری آرتا فرانکلین، خواننده سرشناس آمریکایی، با دختر جوان کرده بود عذرخواهی کرد.به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، او متهم شده بود که در جریان مراسم خاکسپاری و در زمان اجرای برنامه  آریانا گرانده را لمس کرده است.تصاویر منتشر شده از این مراسم کشیش چارلز اچ الیس را نشان می‌دهد که دستش را دور کمر خانم گرانده انداخته و انگشتانش با جای خاص این خواننده در تماس است

 

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

تجاوز به دختر ۸ ساله بعد از تماشای فیلم غیر اخلاقی / ۵ پسر زیر ۱۴ سال دستگیر شدند

۵ پسر به دختر ۸ ساله تعرض جنسی کردند.به گزارش گروه ترجمه رکنا، یک دختر ۸ ساله توسط یک گروه پنج نفره از پسران بین سنین ۹ تا ۱۴ سال مورد تجاوز Rape جنسی قرار گرفت.طبق گزارش ها، پسران پس از تماشای فیلم غیر اخلاقی در تلفن همراه برادر بزرگترشان، نقشه فریب دختر ۸ ساله ی همسایه را کشیده و وی را به خانه دوست خود می برند

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

ماجرای دیگری از سوء استفاده از افراد ساده لوح در فضای مجازی

اعصابم خرد است و باورم نمی شود به این راحتی سرم کلاه رفته باشد. از شما چه پنهان تا به حال از طریق سایت فروش کالا در شبکه های مجازی چند بار خرید و فروش کالا انجام داده ام.چندی قبل هم یک آپارتمان Apartment از همین راه به قیمت مناسب پیدا کردم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

مرد آمریکایی به همراه دوستش به دختر خود تجاوز کرد

  طبق گزارش پلیس نیویورک، دختر ۲۴ ساله امریکایی با مراجعه به اداره پلیس شکایت کرد که شب قبل مورد تعرض پدر خود به همراه دوست صمیمی ‌اش قرار گرفته است.وی در ادامه گفت که این ۲ مرد بعد از مستی زیاد به سراغ او در حمام آمدند و او را مجبور کردند که برایشان برقصد و بعد به اجبار او را مورد آزار و اذیت قرار دادند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنیدپ

جزییات کلاهبرداری مجری قلابی رادیو از ۷۰ اصفهانی

 رییس پلیس آگاهی اصفهان گفت :فردی که با معرفی خود به عنوان مجری یکی از شبکه‌های رادیویی توانسته بود از ۷۰ نفر بالغ بر ۵ میلیارد ریال کلاهبرداری کند طی عملیاتی در شهرستان کرج شناسایی و دستگیر شد.سرهنگ سعید سلیمیان گفت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری فردی تحت عنوان مجری یکی از شبکه‌های رادیویی از آنان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان اصفهان قرار گرفت.
برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

One thought on “اخبار روز حوادث ؛ مرد شیطان صفت اعدام شد / او دختر ۷ ساله را به خانه متروکه برده بود/اقدام شنیع مرد ۴۱ ساله با دختر ۷ ساله زیر دوش آب !/بی حیایی همزمان ۶ پسر با نامزد دوستشان / جسد این دختر را سگ های گرسنه خوردند! + عکس

Comments are closed.