مهد کودک های لاکچری و بچه پولدارها

 

نگام ؛ اجتماعی _ امروزه اکثر والدین با مهدهای کودک‌ کاملا آشنا هستند و از کارکردهای آن‌ها اطلاع دارند. درصد بالایی از مادران به دلیل اشتغال از خدمات مهدهای کودک استفاده می‌کنند و همین عامل بر تعداد مهدها، ارائه خدمات و حتی شهریه‌های آن‌ها تأثیرگذار بوده است.

 

حسن مقیمی

 

استخر آبگرم سرپوشیده، سالن ورزشی چندمنظوره مجهز به دیواره سنگ نوردی، اتاق تکواندو، ژیمناستیک، اسکیت و شطرنج، آموزش باله، زبان انگلیسی و فرانسه و آموزش موسیقی با سازها و مهارت‌های گوناگون، امکاناتی هستند که اگر در فهرست خدمات یک مجتمع رفاهی قرار گیرند، شاید تعجب آور نباشد، اما اگر به شما بگوییم که همه این امکانات و خدمات برای بچه‌های زیر ۷ سال در نظر گرفته شده‌ است، چه؟ بچه‌هایی که پدر و مادرهایشان ترجیح می‌دهند آن‌ها را در مهدهای ویژه و چندستاره ثبت‌نام کنند.

چندان عجیب نیست که مهدهای کودک چند ستاره نسبت به مهدهای معمولی در دنیای آگهی‌های تبلیغاتی حضور پررنگ تری داشته باشند.

رفته رفته با نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی جدید و سر زدن به سایت‌های فعال در حوزه کودک حتما به این قبیل آگهی‌ها برمی‌خورید و با امکانات عجیب و غریب مهدهایی روبه رو می‌شوید که دو زبانه و سه زبانه بودن یکی از مشخصه‌های اصلی آن‌هاست.

با گذری در سطح شهر و پرس و جو از مهدهای کودک مختلف متوجه تفاوت نرخ شهریه‌ها خواهید شد، به عنوان مثال شهریه ماهانه مهد کودکی در خیابان زعفرانیه به مبلغ یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و شهریه ماهانه مهد کودک دیگری در خیابان سعادت آباد یک میلیون تومان و همچنین شهریه ماهانه مهد کودکی در غرب تهران نیز به مبلغ ۶۰۰ هزار تومان است.

One thought on “مهد کودک های لاکچری و بچه پولدارها

Comments are closed.