اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ معجزه ی پوست موز برای زیبایی / این گیاه، ۳ برابر پرتقال ویتامین C دارد/ نشانه های بیمار شدن کبد / درمان جوش پوشک نوزادان

 

نگام ؛ سلامت و پزشکی _ چه غذاها و مواد خوراکی را نباید باهم بخوریم ؛ مراقبت از پوست و مو در ۳۰ سالگی  ؛ علایم و راه‌های پیشگیری از نقرس، بیماری شایع مردان ؛ اختلاف‌هایی که نشان می‌دهد به طلاق نزدیک می‌شوید ،از مهم ترین اخبار روز سلامت و پزشکی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

معجزه ی پوست موز برای زیبایی

موز یکی از محبوب‌ترین میوه‌های خوراکی در بین خانواده‌ها است و خیلی از مردم از خوردن آن لذت می‌برند. خوردن موز برای سلامتی بسیار مفید بوده و به دلیل داشتن مواد مغذی یکی از بهترین تقویت کننده‌های سلامتی به‌شمار می‌رود.اما شاید نکته‌ی جالب اینجا باشد که تقریبا تمام مواد مغذی و اساسی موز در پوست آن نهفته شده است! پوست موز برای زیبایی پوست شما بسیار مفید است و باید در رژیم زیبایی‌تان گنجانده شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

پرتقال به داشتن ویتامین C فراوان معروف است و به همین دلیل مصرف کنندگان بسیاری را دارد. اما گیاهی وجود دارد که ویتامین C بیشتری نسبت به پرتقال دارد. درواقع این گیاه، ۳ برابر پرتقال ویتامین C دارد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

نشانه های بیمار شدن کبد

بیماری های کبدی بیشتر اوقات به دلیل زمینه ارثی بروز می کنند. گاهی اوقات آسیب کبد در اثر مصرف الکل، چاقی و بیماری های ویروسی باعث بیماری کبد می شود. مشکلات طولانی مدت کبد نیز باعث سیروز می شود. سیروز یک بیماری خطرناک است که اغلب باعث نارسایی کبد و مرگ فرد می گردد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

درمان جوش پوشک نوزادان

اگر شیرخوار شما بثورات پوشکی داشته باشد، حتما قادر خواهید بود آنرا تشخیص دهید. مقداری از پوست پوشیده شده توسط پوشک که احتمالا منطقه تناسلی، چینهای نواحی رانها و کفلها را شامل می شود، قرمز و ملتهب بنظر می رسند. نواحی درگیر ممکن است خشک یا مرطوب باشد و گاهی اوقات حالت عرق سوز دارد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

چه غذاها و مواد خوراکی را نباید باهم بخوریم

طب سنتی ایران که ثمره تجربه‌های گسترده دانشمندان و حکمای این سرزمین طی قرون و اعصار متمادی است، توجه بسیاری به امر تغذیه در دو حیطه پیشگیری و درمان دارد؛ بدون شک یکی از عوامل مؤثر بر وضعیت سلامت، تغذیه است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

مراقبت از پوست و مو در ۳۰ سالگی

در واقع از این سن به بعد بازسازی سلول های تولید کننده پوست ، کاهش می یابد. به علاوه، همواری پوست کم می شود و این حالت در زمان خستگی زودتر به چشم می آید.یک بار در هفته از صمغ گیاهی روی پوست تان استفاده کنید، این کار بازسازی سلولی را تقویت می کند.از ماسک های مخصوص درخشان کننده نیز برای بازگرداندن روشنایی پوست استفاده کنید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

علایم و راه‌های پیشگیری از نقرس، بیماری شایع مردان

نقرس بیماری شایع در مردان است و در زنان بعد سن یائسگی بروز می‌کند.در واقع نقرس بیماری است که در اثر رسوب اسیداوریک در بافت‌های بدن، مفاصل و کلیه‌ها اتفاق می‌افتد. هنگامی که غلظت اسید اوریک در خون از حدی بالاتر می‌رود، به کریستال تبدیل می‌شود و رسوب می‌کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

اختلاف‌هایی که نشان می‌دهد به طلاق نزدیک می‌شوید

طلاق اتفاق واقعا ناخوشایندی است؛ دل‌ها را می‌شکند و زندگی‌ها را تغییر می‌دهد. شاید جدایی فقط بین دو نفر روی بدهد اما عملا روی خیلی‌های دیگر هم اثر می‌گذارد؛ خانواد‌ه‌های طرفین، بچه‌ها، دوستان و آشنایان بی‌نصیب از عوارض جدایی نخواهند بود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

One thought on “اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ معجزه ی پوست موز برای زیبایی / این گیاه، ۳ برابر پرتقال ویتامین C دارد/ نشانه های بیمار شدن کبد / درمان جوش پوشک نوزادان

Comments are closed.