اخبار روز حوادث ؛ جزییاتی از مرگ فردی که مقابل شهرداری تهران خودسوزی کرده بود / پسر جوان، پدرش را در آتش سوزاند / زن ۲۴ ساله قصاب، آن قدر مرا شست‌وشوی مغزی داد تا رگ شوهرش را با تیغ موکت‌بری زدم /معین را شناسایی کنید ؛ او کارمند بانک مرکزی بود که از شهریور ماه غیب شد ! + عکس

 

نگام ؛ حوادث _ آتش گرفتن خودرو رانا در تهران+ تصاویر  ؛ مرد متاهل همسر صیغه‌اش را خفه کرد ؛ خودکشی ۱۴ درصد از کل مرگ و میرهای جهان ؛ تنها دختر ۳ ساله زوج جوان را در بیمارستان بستری نکردند، او جان داد ،از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

جزییاتی از مرگ فردی که مقابل شهرداری تهران خودسوزی کرده بود

یک عضو شورای شهر تهران در بیان جزییات مرگ فردی که مقابل ساختمان شهرداری تهران خودسوزی کرده بود، توضیح داد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

پسر جوان، پدرش را در آتش سوزاند

پسر ۱۹ ساله ای به اسم رایان که به بیماری روانی مبتلا بود پدر خود را به آتش کشید و کشت.مادر رایان که هنگام رخ دادن این حادثه در منزل نبود و از این جنایت نجات پیدا کرده بود،گفت: رایان از کودکی دچار اختلالات روانی شدیدی بود که دست به کارهای عجیب و غریب و حمله های ناگهانی به اطرافیان خود می زد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

زن ۲۴ ساله قصاب، آن قدر مرا شست‌وشوی مغزی داد تا رگ شوهرش را با تیغ موکت‌بری زدم

صبح هشتم شهریور بود که خبر وقوع جنایتی هولناک، کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی را به شهرک مهرگان مشهد کشاند. جسد سوخته مردی کنار دیوار یک منزل مخروبه در خیابان مهرگان ۵۸ رها شده بود و بررسی های مقدماتی نشان می داد که فرد یا افرادی پس از ارتکاب جنایت در مکانی دیگر، جسد را در محل کشف رها کرده و گریخته اند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

معین را شناسایی کنید ؛ او کارمند بانک مرکزی بود که از شهریور ماه غیب شد ! + عکس

یکی از بستگان معین در اظهاراتش به قاضی رضوانی؛ بازپرس امور جنایی تهران گفت: معین کارمند بانک مرکزی بود و در خیابان امام خمینی (ره) سکونت داشت، پدر معین چند سال قبل فوت شده و مادر وی نیز در یک خانه در نزدیکی خانه معین ساکن بود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

آتش گرفتن خودرو رانا در تهران+ تصاویر

ساعت ۱۸:۱۰ روز گذشته آتش‌سوزی خودروی سواری در جنت‌آباد جنوبی، خیابان چهار باغ غربی، خیابان ۱۶ متری جنوبی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران، آتش‌نشانان ایستگاه ۲۷ به محل حادثه اعزام شدند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

مرد متاهل همسر صیغه‌اش را خفه کرد

مرد متاهل همسر صیغه‌اش را خفه کردبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مرد متأهل که پس از درگیری با همسر صیغه‌ای‌اش او را در خودرو خفه کرده بود، صبح دیروز به اتهام قتل عمد در شعبه دهم دادگاه کیفری محاکمه شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

معاون پژوهشی سازمان پزشکی قانونی عنوان کرد ؛ خودکشی ۱۴ درصد از کل مرگ و میرهای جهان

معاون پژوهشی سازمان پزشکی قانونی با بیان اینکه براساس اعلام سازمان بهداشت جهانی، خودکشی ۱۴ درصد از کل مرگ و میرهای جهان را تشکیل می‌دهد، گفت: خودکشی پانزدهمین علت مرگ در جهان به شمار می‌آید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

تنها دختر ۳ ساله زوج جوان را در بیمارستان بستری نکردند، او جان داد

دختر بچه‌ای که به‌دلیل بیماری و به تشخیص پزشک باید در بیمارستان بستری می‌شد وقتی از سوی یکی از بیمارستان‌های دولتی پذیرش نشد در کمتر از ۲۴ ساعت جان باخت.ساعت ۲۳ روز سه‌شنبه هفته گذشته زهرای ۳ ساله حالش بد شد و با علائم بی‌حالی و تهوع شدید از سوی پدر و مادرش به یکی از بیمارستان‌های دولتی تهران منتقل شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

 

One thought on “اخبار روز حوادث ؛ جزییاتی از مرگ فردی که مقابل شهرداری تهران خودسوزی کرده بود / پسر جوان، پدرش را در آتش سوزاند / زن ۲۴ ساله قصاب، آن قدر مرا شست‌وشوی مغزی داد تا رگ شوهرش را با تیغ موکت‌بری زدم /معین را شناسایی کنید ؛ او کارمند بانک مرکزی بود که از شهریور ماه غیب شد ! + عکس

Comments are closed.