اخبار روز حوادث ؛بی حیایی گروهی ساسان و ۳ دوستش با فرانک در بی بی شهربانو + عکس/اسامی کامل ۹ مرد شیطان صفت اعدامی در فارس / بلایی که سر ۳ زن در باغ آمد !/میهمان منحرف به بچه دوست تهرانی اش هم رحم نکرد + عکس

نگام ؛ حوادث _فوری / دستگیری ۳ پسر شیطان صفت در ارومیه + فیلم بی حیایی با دختر ۱۲ ساله/مادر و دختر شب ها به خانه شان نمی روند! / پدر فاش کرد!/جزییات تکاندهنده عروس شدن دختر ۸ ساله !از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

بی حیایی گروهی ساسان و ۳ دوستش با فرانک در بی بی شهربانو + عکس

حکم شلاق و تبعید پسر جوان که به دنبال رابطه دوستی با یک دختر بیمار وی را آزار داده بود دیروز در دیوان عالی کشور مهر تایید خورد و قطعی شد.به گزارش گروه جنایی رکنا، دختر جوان بعد از به هم خوردن رابطه دوستانه اش با طرح شکایت از این پسر می خواست از او و دوستانش انتقام بگیرد.رسیدگی به این پرونده با شکایت دختر ۲۵ ساله ای به نام فرانک در دستور کارپلیس Police قرار گرفت .

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

اسامی کامل ۹ مرد شیطان صفت اعدامی در فارس / بلایی که سر ۳ زن در باغ آمد !

 رئیس کل دادگستری فارس گفت: ۹ نفر که با هجوم در یک باغ بعد از جدا کردن مردان و زنان به سه نفر از زنان تجاوز کرده بودند به اعدام محکوم شدند و حکم آن‌ها در دیوان عالی کشور به تائید رسیده است.به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، رئیس کل دادگستری فارس گفت: ۹ نفر که با هجوم در یک باغ بعد از جدا کردن مردان و زنان به سه نفر از زنان تجاوز Rapeکرده بودند به اعدام execution محکوم شدند و حکم آن‌ها در دیوان عالی کشور به تائید رسیده است.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

میهمان منحرف به بچه دوست تهرانی اش هم رحم نکرد + عکس

مرد جوان که با همدستی برادر زنش دوستش را در خانه شان کشت و سپس جنازه وی را داخل ماشین به آتش کشید مدعی است قربانی پسر شش ساله اش را آزار داده بود.این ادعا در حالی مطرح شده است که پزشکی قانونی اظهار نظر درباره آزار پسر بچه را با گذشت یک سال از این ماجرا غیرممکن اعلام کرده است.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

فوری / دستگیری ۳ پسر شیطان صفت در ارومیه + فیلم بی حیایی با دختر ۱۲ ساله

سه تن از متهمان پرونده آزار جنسی دختر ۱۲ ساله در ارومیه دستگیر شدند.به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، چهار جوان شیطان Evil صفت که با آزار جنسی زبانی و رفتاری دختر ۱۲ ساله ای در ارومیه در فضای مجازی حاشیه ساز شدند توسط پلیس Police آذربایجان غربی شناسایی و سه تن از آن ها دستگیر شدند. متهم دیگر این پرونده فراری است. خواهر این دختر از اقدام به موقع پلیس قدردانی کرد.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

راز جسد عروس ۳۰ ساله در خیابان ایتالیا چیست؟! + عکس

زن جوان پس از دو هفته که با شوهر سابقش زندگی مشترک را آغاز کرده بود در سناریوی مرموزی از طبقه ۵ ساختمان به پایین سقوط کرد.به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، سرهنگ علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس Police آگاهی تهران گفت : ساعت ۱۹ شامگاه سه شنبه ۲۰ شهریور ماه سال جاری یکی از ساکنین یک مجتمع مسکونی ۵ طبقه در خیابان ایتالیا در زمان ورود به داخل پارکینگ ساختمان با جسد خون آلود خانمی جوان در داخل پارکینگ مجتمع روبرو می شود که با نزدیک شدن به جسد متوجه می شود که این خانم جوان همسایه ی طبقه پنجم مجتمع می باشد که گویا از ارتفاع به پائین سقوط Fall کرده است

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

✍️ دیدگاه شما 🙏