اخبار روز حوادث :رسوایی برای فوتبالیست معروف / او به دختر ۱۵ ساله هم رحم نکرد !/ریحانه ۱۵ ساله اجباری با ۲ مرد به حجله رفت/بهاره ۱۸ ساله هر شب به حجله یک مرد می رود !

شهلا وقتی وارد خانه اش شد، دخترش را در یک صحنه بی حیایی با پسر جوان دید!/شوهر بی غیرتم کارگرش را برای اقدام شوم به اتاقم فرستاد !/اعتراف ۵ مرد به توطئه قتل پزشک کودکان در رشت/از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

رسوایی برای فوتبالیست معروف / او به دختر ۱۵ ساله هم رحم نکرد !

: به نوشته روزنامه تلگراف انگلیس، بازیکن ۲۳ ساله لیگ برتر فوتبال انگلیس متهم به تجاوز جنسی به یک دختر ۱۵ ساله در حومه شهر نیمز فرانسه در سال ۲۰۱۲ میلادی است.به گزارش رکنا، براساس گزارش روزنامه انگلیسی نام فوتبالیست متهم مشخص نیست و هم‌اکنون با سپردن وثیقه آزاد است. وی در انتظار طی شدن پروسه پرونده اتهامی خود در یکی از دادگاه‌های فرانسه است. این پرونده یک متهم دیگر نیز دارد که پسر عموی همین بازیکن است. این بازیکن ۲۳ ساله و پسرعمویش که شاید به ۱۵ سال زندان Prison محکوم شوند

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

ریحانه ۱۵ ساله اجباری با ۲ مرد به حجله رفت

کاوه و همدستانش پس از اینکه زیحانه را ربودند او را قربانی نیات شیطانی خود کردند.به گزارش گروه حوادث رکنا، ریحانه، ۱۵ساله که در پی دوستی خیابانی گرفتار آدم‌ربایان شده و پس از ۱۰ روز شکنجه Torture و آزار و اذیت با کمک یک پیرزن از چنگ خلافکاران گریخته بود، به دادسرای جنایی آمد و گفت: مدتی قبل از طریق یکی از شبکه های اجتماعی با کاوه آشنا و به این ترتیب درگیر یک عشق خیابانی شدم.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

بهاره ۱۸ ساله هر شب به حجله یک مرد می رود !

زنی که برای جبران شکست در ازدواج نخستش به عقد موقت مردان مختلف درمی آمد، دستگیر شد.به گزارش گروه حوادث رکنا، بهاره، ۱۸ ساله پس از انتقال به دادسرا مقابل بازپرس پرونده قرار گرفت و گفت: ۱۳ سال بیشتر نداشتم که پدر و مادرم به اجبار مرا به عقد جوان ۲۸ ساله ای درآوردند. پدر و مادرم به خاطر تعریف و تمجیدهای دیگران از مهران مرا وادار کردند تا به عقد او درآیم.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

شهلا وقتی وارد خانه اش شد، دخترش را در یک صحنه بی حیایی با پسر جوان دید!

شهلا پس از آنکه با صحنه بی حیایی دخترش با یک پسر در خانه خود مواجه شد بر سر آن ها فریاد زد اما با واکنش عجیب آن ها مواجه شد.

به گزارش گروه حوادث رکنا، شهلا، ۳۳ ساله پس از حضور در دادسرا در خصوص شکایت از مهران و دخترش گفت: خوشگذرانی های شبانه همسرم و ارتباطش با افراد فاسد باعث شد تا از او طلاق بگیرم. این در حالی بود که حضانت دخترم را از طریق قانونی گرفتم تا او را خوشبخت کنم.

وی ادامه داد: به همین خاطر هم هیچ وقت به ازدواج مجدد فکر نکردم و با فروش ارثیه پدری ام حدود ۴۰۰ میلیون تومان را در بانک سپرده گذاری کردم. با سودی که از بانک می گرفتم همه امکانات را برای دخترم فراهم کرده بودم هر چیزی که تقاضا می کرد برایش می خریدم اما دخترم از این شرایط سواستفاده کرد.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

شوهر بی غیرتم کارگرش را برای اقدام شوم به اتاقم فرستاد !

می گوید سایه سرش بود اما دفتر زندگی اش را خط خطی و مثل آتش دار و ندارش را به خاکستر تبدیل کرد. می گوید شوهرم به خاطر این که مواد صنعتی مصرف می کرد توهم می زد.

زن غمگین می افزاید: ازدواج ما تحمیلی و نوعی معاوضه بود در واقع خانواده ها یک دختر دادند و یکی گرفتند. هنوز سیکل ام را نگرفته بودم که پدرم من را وارد زندگی مشترک کرد.

پدرم مرد متمول و سرمایه داری بود برای همین افراد زیادی برای او کار می کردند و خواسته هایش را بی چون و چرا انجام می دادند.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

اعتراف ۵ مرد به توطئه قتل پزشک کودکان در رشت

 کارآگاهان پلیس آگاهی گیلان عاملان قتل یک پزشک اطفال و یک زن خانه دار را که در دو حادثه جداگانه کشته شده بودند در کمتر از ۴۸ ساعت دستگیر کردند.

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، سرهنگ رحیم شعبانی، رئیس پلیس Police آگاهی استان گیلان در تشریح این دو پرونده به باشگاه خبرنگاران گفت: در پی مراجعه فرزند دکتر حسین بلوری، متخصص اطفال مبنی بر ناپدید شدن این پزشک Doctor گیلانی موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این استان قرار گرفت و مشخص شد که وی از ۱۰ روز قبل به طرز مرموزی ناپدید شده است.وی با اشاره به اینکه این پزشک ۵۸ ساله اهل رودبار و در یکی از بیمارستان‌های قزوین مشغول به کار بود، افزود: با پی‌جویی مأموران آگاهی و تحقیقات پلیسی۵ قاتل The Murderer این پزشک در رشت شناسایی و دستگیر شدند.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

One thought on “اخبار روز حوادث :رسوایی برای فوتبالیست معروف / او به دختر ۱۵ ساله هم رحم نکرد !/ریحانه ۱۵ ساله اجباری با ۲ مرد به حجله رفت/بهاره ۱۸ ساله هر شب به حجله یک مرد می رود !

Comments are closed.