اخبار روز حوادث :شوهر خانم مهندس هر دفعه با زن جدیدی می پرید! + عکس دادگاه/اقدام شنیع فرناز حسود برای بهاره! / پسری که بازی شومی خورد!/ماجرای توهین ناموسی به کی روش چه بود؟!/قاسم با دوربین جاسوسی از زن و دختر رییس فیلم خصوصی گرفت! /راز وحشتناک ویلا!

اقدام شنیع ۹ پسر با دختر ۱۴ ساله همسایه در خرابه!،انتشار اولین عکس از معشوقه مرد قصاب! / او شوهر زن بی حیا را کشت! + گفتگو،جوان مشهدی در مقابل عروس و داماد قربانی شد،وقوع اولین قتل مرتبط با بیت کوین در ایران:از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

ماجرای توهین ناموسی به کی روش چه بود؟!

روی کین دلیل اخراج اش از منچستر یونایتد را فاش کرد.روی کین بازیکن با تعصب سال های دور منچستر یونایتد این روزها به عنوان کارشناس فوتبالی در شبکه های مختلف به تحلیل فوتبال می پردازد.کین در تازه ترین اظهار نظر خود مبنی بر علت جدای اش از منچستر یونایتد، سرمربی تیم ملی کشورمان را مقصر دانسته است. کارلوس کی روش در یکی از جلسات…

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

شوهر خانم مهندس هر دفعه با زن جدیدی می پرید! + عکس دادگاه

زن و شوهر معمار در اوج جوانی قرار گذاشته بودند بنای یک زندگی موفق را پایه‌گذاری کنند، اما بعد از ۲۰ سال نخستین شکاف‌ها بر دیوار آرزوهایشان نقش بست. پس از آن مدتی به جدال با یکدیگر پرداختند، سه سال هرگز با هم حرف نزدند و سرانجام گذرشان به دادگاه خانواده افتاد تا این‌که…

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

اقدام شنیع فرناز حسود برای بهاره! / پسری که بازی شومی خورد!

حسادت های زنانه سبب شد تا فرناز دست به کار احمقانه ای بزند که این کار در پایان به یک جنایت خونین ختم شود.

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، فرناز، دختر جوان که بخاطر نقش داشتن در یک پرونده قتل ناموسی به دادسرا احضار شده بود گفت: پس از اینکه وارد دانشگاه شدم با دختری به نام بهاره آشنا شدم و رفته رفته او بهترین دوست من در دانشگاه شد.

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

قاسم با دوربین جاسوسی از زن و دختر رییس فیلم خصوصی گرفت! /راز وحشتناک ویلا!

جوان ۲۱ساله افغانکه به اتهام تهیه فیلم مخفیانه از زندگی خصوصی صاحب باغ ویلا دستگیر شده بود، به تشریح این ماجرا پرداخت.

به گزارش رکنا، قاسم پس از دستگیری گفت: مدتی قبل به طور غیرمجاز وارد ایران شدم و دنبال کار می گشتم که یکی از هموطنانم مرا برای سرایداری به مالک باغ ویلایی در اطراف شهرمعرفی کرد، او هم وقتی شنید که من دستمزد کمتری می خواهم قبول کرد و کلید باغش را به من داد هنوز یک هفته از استخدامم در باغ ویلا نگذشته بود که صاحب باغ با اعضای خانواده اش به آن جا آمدند

برای مشاهده مطلب اینجارا کلیک کنید

اقدام شنیع ۹ پسر با دختر ۱۴ ساله همسایه در خرابه!

 ۹ پسر با کشاندن دختر ۱۴ ساله همسایه شان او را تحت تجاوز قرار دادند.به گزارش گروه ترجمه رکنا، دادگاه عالی انگلستان،۹ دانش‌آموز یکی از دبیرستان‌های منطقه هاکنی در شرق لندن را به اتهام آدم‌ربایی، زندانی Prisoner کردن و تجاوز Rape به یک دختر۱۴ ساله  در همسایگی شانبه حبس طولانی مدت و انجام کارهای سخت محکوم کرد.

برای مشاهده مطلب اینجارا کلیک کنید

انتشار اولین عکس از معشوقه مرد قصاب! / او شوهر زن بی حیا را کشت! + گفتگو

جوان معروف به «دم اسبی» که در پی آشنایی خیابانی با یک زن متاهل و با دسیسه شیطانی، شوهر آن زن را به طرز فجیعی به قتل رسانده و جسد او را نیز در حمام منزل مسکونی به آتش کشیده بود، در گفت وگویی دو ساعته ، زوایای پنهان این جنایت هولناک را فاش کرد.این متهم به قتل، که تنها چند روز بعد از کشف جسد با صدور دستورات ویژه و راهنمایی های قاضی Judge کاظم میرزایی (قاضی ویژه قتل عمد مشهد) توسط کارآگاهان اداره جنایی پلیس Police آگاهی خراسان رضوی دستگیر شد به سوالات خبرنگار خراسان این گونه پاسخ داد.

برای مشاهده مطلب اینجارا کلیک کنید

جوان مشهدی در مقابل عروس و داماد قربانی شد

عروس و داماد با خوشحالی کارت های عروسی خود را بین اقوام و آ شنایان توزیع کردند.بالاخره مجلس شادی و سرور چند روز مانده به ماه محرم برگزار شد. میهمان ها لباس پلوخوری پوشیده بودند و از این که آ مده بودند ۲جوان را راهی خانه بخت کنند احساس بسیار خوبی داشتند . همه چیز خیلی خوب پیش می رفت. اما هیچ کس نمی دانست ساعتی دیگر چه اتفاق شومی رقم خواهد خورد.

به گزارش گروه جنایی رکنا، درست زمانی که میهمان ها برای خوردن شام عروسی آماده می شدند بین چند جوان در حیاط تالار درگیری به وجود آ مد. متاسفانه با اوج گیری این درگیری،پای چاقو هم به میان آ مد. در این درگیری،جوانی ۲۷ساله به شدت زخمی شد. او که خونریزی شدیدی داشت به یکی از بیمارستان های مشهد منتقل شد اما تلاش پزشکان موثر نبود و جوان ۲۷ساله جان خود را از دست داد.

برای مشاهده مطلب اینجارا کلیک کنید

ماجرای پیشنهاد بی‌شرمانه یک مشاور به دختر جوان چیست؟

 باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: این روز‌ها در هیاهوی شهرها، دام‌های مهیب و تاریکی با نام مشاوره خانوادگی و ازدواج برای دختران گسترده شده است.تعدد خواستگاران دختر را به شدت در انتخاب بهترین گزینه مستاصل کرده بود. پسران جوانی که کم و بیش از وضعیت مالی خوبی بهره مند بودند و مشاغل آبرومندی داشتند. وقتی به نتیجه قطعی می رسید که به یکی از آنها جواب قطعی بدهد، خواستگار جدید همه رشته های او را پنبه می کرد و دوباره تردد تمام ذهنش را فرا می گرفت. خواستگارانی که هم به شدت خواهان دختر بودند و به اندازه کافی برای به دست آوردن دل دختر سماجت داشتند. رفت و آمدهای زیاد و اصرارهای فراوان دختر را به شدت سردرگم کرده بود. هر چند او عنصر عشق را برای تشکیل یک خانواده سالم و موفق بیشتر از هر چیزی لازم می دانست اما خوب می دانست که تمکن مالی نیز تاثیر عمیقی در پایداری خانواده دارد.

برای مشاهده مطلب اینجارا کلیک کنید

وقوع اولین قتل مرتبط با بیت کوین در ایران

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: مردی که برای فروش ارز مجازی (بیت کوین) به شکنجه گاهی در مشهد کشانده شده بود، برای فرار از چنگ افراد مسلح، دست به جنایت زد.مرد ۳۸ ساله ای که برای فروش ارز مجازی (بیت کوین) به شکنجه گاه مخوفی در مشهد کشانده شده بود، برای فرار از چنگ افراد مسلح، دست به جنایت زد و مدعی شد برای نجات جانش چاره ای نداشته، چرا که با شوک های الکترونیکی تا سر حد مرگ پیش رفته بود. براساس محتویات این پرونده جنایی، مرد ۳۸ ساله ای در فضای مجازی، آگهی فروش ارز مجازی (بیت کوین) را منتشر کرد. در همین حال، فردی به عنوان خریدار با فروشنده بیت کوین که «محمد» نام دارد تماس گرفت و از او خواست برای انجام معامله به خیابان امام خمینی (ره) ۹۳ مشهد برود. «محمد. ب» نیز سوار بر خودروی سمند و به امید فروش بخشی از «بیت کوین» راهی آدرس مذکور شد اما او نمی دانست که خریداران چه نقشه شومی برایش کشیده اند.

برای مشاهده مطلب اینجارا کلیک کنید

 

 

One thought on “اخبار روز حوادث :شوهر خانم مهندس هر دفعه با زن جدیدی می پرید! + عکس دادگاه/اقدام شنیع فرناز حسود برای بهاره! / پسری که بازی شومی خورد!/ماجرای توهین ناموسی به کی روش چه بود؟!/قاسم با دوربین جاسوسی از زن و دختر رییس فیلم خصوصی گرفت! /راز وحشتناک ویلا!

Comments are closed.