بانک بازسازی و توسعه اروپا: بیشترین حجم سرمایه گذاری ما در ترکیه است

 

 

نگام ، بین الملل _ رئیس حوزه ترکیه بانک بازسازی و توسعه اروپا گفت، تاکنون موفقیت‌های بسیاری در ترکیه کسب کرده ایم و بیشترین حجم سرمایه گذاریمان را در ترکیه انجام داده ایم.

 

 

به گزارش آناتولی فارسی _ آروید تورکنر، رئیس حوزه ترکیه بانک بازسازی و توسعه اروپا (EBRD) در گفت‌وگو با خبرنگار آناتولی اظهار داشت: «از سال ۲۰۰۹ که در ترکیه در حال فعالیت هستیم تاکنون موفقیت های بسیاری کسب کرده ایم. بیشترین حجم سرمایه گذاریمان را در ترکیه انجام داده ایم».

وی در ادامه افزود: «ما به توسعه بلند مدت ترکیه اعتقاد داریم. حتی اگر شرایط سخت تر شود، ما همچنان به انجام کسب و کار در ترکیه ادامه خواهیم داد.

پس از اعلام تصمیم حمایت ۸۰ میلیون یورویی این بانک از فاز جدید خط متروی ازمیر٬ با تعدادی از مسئولین بانک توسعه و بازسازی اروپا از پروژه مذکور بازدید کردیم.

فعالیت در شهر ازمیر را در سال ۲۰۱۳ و با خرید سه کشتی حمل خودرو آغاز کردیم. سپس پروژه خرید ۸۵ واگن برای متروی ازمیر را انجام دادیم.

خوشحال هستیم که به بازسازی و توسعه زیرساخت های حمل و نقل این شهر کمک می کنیم. اخیرا قرارداد برای ارائه اعتبار به ارزش ۸۰ میلیون یورو در حمایت از توسعه خط مترو موجود به طول ۷.۲ کیلومتر در ازمیر امضا کردیم.

حجم سرمایه گذاری بانک در بخش سرمایه گذاری های دولتی و خصوصی در ترکیه از سال ۲۰۰۹ تاکنون در حدود ۱۱ میلیارد یورو است.

در حال حاضر، بیشترین حجم سرمایه گذاری ما در ترکیه است. ما مشتریان بسیار خوبی در اینجا داریم. بخش خصوصی برای ما بسیار مهم است. ما حدود ۹۶ درصد از سرمایه گذاری ها را در بخش خصوصی انجام می دهیم».

One thought on “بانک بازسازی و توسعه اروپا: بیشترین حجم سرمایه گذاری ما در ترکیه است

Comments are closed.