اخبار روز حوادث :قاتل ناهید دختر همسایه بود! / او عاشق شوهر مقتول بود!/دردسر همخوابی دختر ۲۰ ساله با پسر ۱۴ ساله+عکس/کشف جسد دختر ۱۰ ساله در پارک / مظنون مرد ۴۱ ساله است! + عکس

نگام ،حوادث :زن مدلینگ به دار آویخته شد! + عکس،قتل سریالی ۴ زن خاص! / یک زن قاتل را لو داد!،راز مرگ شهریار لو رفت!:

از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

قاتل ناهید دختر همسایه بود! / او عاشق شوهر مقتول بود!

چشم چرانی های مرد ۳۰ ساله باعث شد دختر جوانی دست به یک جنایت هولناک بزند.به گزارش رکنا، این مرد که در صحنه قتل همسرش بازداشت شده است در بازجویی ها گفت:چند ماه بود که در کارخانه ای استخدام شده بودم و از این که شغلی داشتم در پوست خودم نمی گنجیدم اما هیچ وقت به مسائل اخلاقی و اعتقادی پایبند نبودم.

برای مشاهده مطلباینجا را کلیک کنید

جسد جوان جت اسکی سوار در دریای رامسر مفقود شد

جستجو برای پیدا کردن جسد مرد ۲۴ ساله خمامی در رامسر از روز گذشته، همچنان ادامه دارد.به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، نقی کریمیان رییس هیات نجات غریق و غواصی مازندران گفت: جوان ۲۴ ساله خمامی به علت سقوط Fall از جت اسکی در دریای رامسر غرق شد و با گذشت یک روز هنوز جسد وی پیدا نشده است.وی افزود: در حال حاضر ۳ گروه امداد و نجات در حال جستجوی این جوان غرق شده هستند.

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

دردسر همخوابی دختر ۲۰ ساله با پسر ۱۴ ساله+عکس

دختر جوان پسر ۱۴ ساله ای را مورد هدف های شوم خود قرار داد.به گزارش گروه ترجمه رکنا، دختر ۲۰ ساله آمریکایی که پسر ۱۴ ساله را وادار به رابطه جنسی با خود کرده بود اکنون در دام پلیس Police گرفتار شد.یک دختر جوان ۲۰ ساله به دلیل مجبور کردن یک پسر ۱۴ ساله بازداشت شد و بر اساس سخنان پلیس اگر تمامی گناهان وی ثابت شود او به ۲۰ سال زندان Prisonمحکوم خواهد شد.

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

زن مدلینگ به دار آویخته شد! + عکس

 جسد حلق آویز شده مدل اینستاگرامی در قایق یک مرد میلیاردر پیدا شد.به گزارش گروه ترجمه رکنا، پس از پیدا شدن جسد مدل اینستاگرامی در قایق تفریحی یک میلیاردر در آتن، خانواده این مدل به دنبال پاسخی قانع کننده هستند.

طبق گزارش پلیس، شینید مک نامارا مدل اینستاگرامی ۲۰ ساله، چند روز پس از تماسی که با مادرش داشت، با طنابی دور گردنش، بیهوش در قایق تفریحی یک میلیاردر پیدا شد و پس از انتقال به بیمارستان کشته شد.

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

کشف جسد دختر ۱۰ ساله در پارک / مظنون مرد ۴۱ ساله است! + عکس

 جسد دختربچه ۱۰ ساله در زمین بازی یک پارک پیدا شد.به گزارش گروه ترجمه رکنا، خبر مفقودی این دختر از ۱۰ روز پیش به اداره پلیس Police آلاسکا گزارش شده بود که خبر کشف جسدش در پارک نردیک محل سکونت وی اعلام شد.به گفته افسرپرونده، تلفن همراه او چند متر دور تر از جسدش افتاده بود که با بررسی موبایل وی متوجه هویت قربانی شدند.

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

قتل سریالی ۴ زن خاص! / یک زن قاتل را لو داد!

یک مامور مرزبانی به اتهام قتل چهار زن در نزدیکی یک هتل دستگیر شد.به گزارش گروه ترجمه رکنا، یکی از ماموران مرزبانی آمریکا در ایالت تگزاس، به اتهام قتل Murder چهار زن خیابانی بازداشت شده است.پس از آن که زنی با مراجعه به پلیس Police در شهر لاردو ادعا کرد از چنگ خوان دیوید اورتیز فرار Escape کرده، ماموران برای بازداشت او اقدام کردند.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

راز مرگ شهریار لو رفت!

پسر نوجوان که از خانه‌شان قهر کرده بود زمانی که با مرد میانسال در پارک آشنا شد، تصور نمی‌کرد این آشنایی به جنایت ختم شودنخستین ساعات بامداد ۲۰ خرداد امسال مأموران کلانتری ۱۴۰ باغ فیض در جریان کشف جسد مرد ۴۷ ساله‌ای در طبقه دوم یک ساختمان در خیابان هجرت غرب تهران قرار گرفتند.با اعلام این خبر بازپرس جنایی و تیم تحقیق راهی محل حادثه Incident شدند و پس‌از ورود به خانه با جسد مرد میانسال در اتاق پذیرایی رو‌به‌رو شدند که با ضربات چاقو به قتل Murder رسیده بود. در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد مرد میانسال کارمند خدماتی یکی از بیمارستان‌های تهران است که آخرین بار پنجشنبه دربیمارستان دیده شده بود

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید