علاوه بر جعل اخبار و توسل به دروغ ، همراهی با اختلاس گران روش جدید بنگاه دروغ پراکن فارس ؛ فارس در اردیبهشت ۹۷ : موسسه ثامن برای انجام معاملات طلا امن می باشد!

 

نگام ، سیاسی _ خبر اعلام ورشکستگی موسسه “سکه ثامن” از سوی رسانه هایی منتشر شده که چندی قبل همان رسانه ها با اطمینان خاطر دادن به مردم ، آن ها را به سرمایه گذاری و انجام معامله با این موسسه تشویق می کردند.

در متنی که بنگاه دروغ پراکن فارس به نقل از این موسسه منتشر کرده‌ آمده: “به اطلاع می‌رساند بنا به استفاده کاربران و تریدرها از ربات‌های غیرمجاز و همچنین کارمند ثامن که به نام شوهر خود معامله می‌کرد به مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان و………به مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان و سودهای غیر متعارف کاربران که به وسیله ربات‌ها و اتو رفرش استفاده شده است، به اطلاع می‌رساند سکه ثامن ورشکستگی خود را اعلام می‌نماید.”

در این اطلاعیه همچنین گفته شده: “از امروز فقط کاربران می‌توانند پول‌های خود را بدون دریافت سودهای غیر متعارف ثبت درخواست نمایند؛ کاربران امروز مهلت دارند موجودی خود را به فروش رسانده و درخواست واریز نمایند.”

سکه ثامن که به نام شرکت “آریو پرگاس آیلین” به ثبت رسیده بصورت آنلاین فعالیت داشته و در سال ۱۳۹۵ کار خود را شروع کرد.

این موسسه به مدیریت فرهاد زاهدی فر در خرید و فروش آنلاین انواع سکه‌های طلا و همچنین طلای آب شده فعالیت داشته و هزاران کاربر از این طریق به معامله می‌پرداختند.

طی روزهای اخیر بعضی از کاربران آن گفته‌اند امکان برداشت موجودی حساب‌های خود را ندارند و این به نگرانی‌ها درباره سرنوشت پول آنها دامن زده است.

 

جالب آن که بنگاه دروغ پراکن و فاسد فارس که به همراه کیهان یکی از آغازگران کودتای ٨٨  بوده است ، در اردیبهشت ماه ٩٧ به مردم توصیه کرده بود : موسسه ثامن واقع در مشهد برای انجام معاملات طلا امن می باشد! ، حال
امروز همین موسسه اختلاس گر  اعلام ورشکشتگی کرده و خبر و اطلاعیه آن ، توسط این بنگاه دروغ پراکن منتشر شده است.

 

خبر منتشر شده در بنگاه دروغ پراکن فارس در هجدهم اردیبهشت ماه سال جاری تحت عنوان :

 

بدون مراجعه به بازار سکه و طلا / خرید و فروش امن طلا، با طلای ثامن

 

لینک خبر :

 

https://www.farsnews.com/news/13970218000691/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%88-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A7%D9%85%D9%86-%D8%B7%D9%84%D8%A7-%D8%A8%D8%A7-%D8%B7%D9%84%D8%A7%DB%8C-%D8%AB%D8%A7%D9%85%D9%86

 

 

به نظر می رسد اختلاس توسط موسسات وابسته به دلواپسان و سپاه و سپس تحریک مردم برای راه انداختن تجمع های اعتراضی و پس از آن فشار به دولت برای بازپراخت بدهی های مردم ، کودتایی است که این جریان هم چنان برای فشار بر دولت و ناتوان جلوه دادن آن ادامه می دهد ، اختلاس هایی که در تداوم اقدامات دولتمردان دولت های نهم و دهم به منظور غارت اموال مردم به صورت میلیاردی صورت گرفت و هم چنان توسط نهادهای فاسد وابسته به دولت پنهان ادامه دارد.

 

 

 

 

 

One thought on “علاوه بر جعل اخبار و توسل به دروغ ، همراهی با اختلاس گران روش جدید بنگاه دروغ پراکن فارس ؛ فارس در اردیبهشت ۹۷ : موسسه ثامن برای انجام معاملات طلا امن می باشد!

Comments are closed.