اخبار روز حوادث :نقشه شوم زن همسایه برای سمانه که بی حجاب عکس گرفته بود !/مرگ دردناک یک ایرانی با رعدو برق آتشین/اعترافات تلخ نفیسه ۲۰ ساله درباره خانه خاله خانم! / پلیس فاش کرد

 

نگام، حوادث _ناگفته های آناهیتا از دوران بردگی‌اش !،خانم مجری در برنامه زنده تلویزیون خودکشی کرد! + فیلم،این ۲ زن تهرانی را می شناسید؟! / آنها پول پارو می کردند! + عکس،فریده برای رسیدن به مرد همسایه زن او را کشت!دستگیری پدر شیطان صفت / او دخترش را ایدزی کرد! + عکس”از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

نقشه شوم زن همسایه برای سمانه که بی حجاب عکس گرفته بود !

: زن میانسالی که خود را به عنوان پسری خوشتیپ معرفی کرده بود همسایه باج گیر بود که سمانه را سرکیسه می کرد.

به گزارش رکنا، دختر جوان پس از اینکه زن باجگیر دستگیر شد به بازپرس پرونده گفت:پدرم درباره حجاب و روابط خارج از منزل سختگیری می کرد. او به خاطر شغلی که داشت هیچ وقت اجازه نمی داد بدون چادر از منزل خارج شوم. وقتی همکلاسی هایم برای جشن تولد و یا رفتن به پارک از من دعوت می کردند مجبور بودم عذر و بهانه های دروغ بیاورم، چون می دانستم پدرم به هیچ وجه موافقت نمی کند. این بود که به دور از چشم پدرم و به بهانه دریافت نمونه سوالات کنکور وارد شبکه های اجتماعی اینترنت می شدم و بیشتر اوقاتم را هم با «چت» کردن می گذراندم.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

مرگ دردناک یک ایرانی با رعدو برق آتشین

 مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از فوت یک نفر بر اثر صاعقه زدگی در چین لوداب خبر داد.جلال پوران فرد با بیان اینکه این صاعقه زدگی در ساعت ۱۸ و ۲۹ دقیقه امروز (سه‌شنبه) به مرکز اورژانس گزارش شده بود، گفت: متاسفانه یک نفر بر اثر صاعقه زدگی جان خود را از دست داد.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

اعترافات تلخ نفیسه ۲۰ ساله درباره خانه خاله خانم! / پلیس فاش کرد

نفیسه پس از آنکه با کامران آشنا شد و ناموسش را از دست داد در گرداب فساد قرار گرفت و به خانه خاله شهین رفت.به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، نفیسه، ۲۰ساله پس از حضور در مقابل بازپرس پرونده گفت: دوران راهنمایی بودم که با پسری به نام کامران. آن روزها در اوج هیجانات دوران نوجوانی قرار داشتم و تنها به ازدواج با کامران می اندیشیدم. او چنان با حرف های عاشقانه و احساسی اش مرا تحت تاثیر قرار داده بود که به دور از چشمان اعضای خانواده ام با او در مکان های مختلف قرار می گذاشتم تا این که در یکی از همین دیدارهای شیطانی در ویلای لواسان کار را یکسره کرد و ناموسم را از من گرفت.

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

ناگفته های آناهیتا از دوران بردگی‌اش !

دختری به مدت یک سال مانند برده در گروه باند قاچاق زندگی می کرد.به گزارش گروه ترجمه رکنا، یک زن رومانی در مصاحبه ای گفت که پس از ربوده شدنش از جلوی خانه به بردگی جنسی و بعد همخوابی با هزاران مرد فروخته شد.دختر جوان که آنا نام دارد به خبرنگاران گفت که جلوی در ورودی خانه اش توسط چند مرد دزدیده شد و به علت این که از هندزفری استفاده کرده بود متوجه سر و صدا ها نشده و به دلیل ضربه وارد شده به گردنش بیهوش شد.

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

این ۲ زن تهرانی را می شناسید؟! / آنها پول پارو می کردند! + عکس

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، سرهنگ اردشیر نادری رئیس کلانتری ۱۶۱ ابوذر اظهار کرد: چند روز گذشته زنی ۳۱ ساله و کارمند به دلیل اینکه خواستگار نداشت اقدام به مراجعه به رمال و فالگیر می‌کند.
وی افزود: این زن از طریق خاله خود که در خارج از کشور اقامت داشت با یک فالگیر و رمال آشنا می‌شود و با وی تماس می‌گیرد تا در صورت طلسم ناشی از نبود شوهر و خواستگار بخت خود را باز کند.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

فریده برای رسیدن به مرد همسایه زن او را کشت!

چشم چرانی های مرد ۳۰ ساله باعث شد دختر جوانی دست به یک جنایت هولناک بزند.

به گزارش رکنا، این مرد که در صحنه قتل همسرش بازداشت شده است در بازجویی ها گفت:چند ماه بود که در کارخانه ای استخدام شده بودم و از این که شغلی داشتم در پوست خودم نمی گنجیدم اما هیچ وقت به مسائل اخلاقی و اعتقادی پایبند نبودم.وی افزود:مدتی بعد یکی از زنان جوانی که در همین بخش کارخانه مشغول کار بود توجهم را به خود جلب کرد. با آن که متوجه شده بودم آن زن ازدواج کرده است ولی سعی کردم به او نزدیک شوم و بدین ترتیب آشنایی من و ناهید به ارتباط های عاشقانه خیابانی کشید.

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید