اخبار روز حوادث :مرگ مشکوک دختر جوان تهرانی در خانه پدری،ماجرای جنجالی آموزش آرایش توسط سلبریتی مشهور در ایام عزاداری چیست؟ + عکس،۳ پسر ۱۷ ساله آخر شب با اسلحه سراغ دختر ۱۸ ساله رفتند

 

نگام ،حوادث :جنجال آزادی زن شیطان صفت از زندان / او دختر جوان را به شوهرش هدیه داده بود + فیلم و عکس،شوهر نازنین با دوست مطلقه او در حجله پنهانی بودند ! / ناهید عقد موقت شده بود،بلایی که دندانپزشک زن قلابی بر سر مرد ۴۷ ساله آورد +عکس،بلای شوم بر سر پسر ۴ ساله مشهدی در تاریکی جاده! / مرد فرار کرد:ز مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

مرگ مشکوک دختر جوان تهرانی در خانه پدری

دختران جوانی که به همراه خواهرش در منزل پدری خود زندگی می‌کرد، با کیسه پلاستیکی خفه شد و جان خود را از دست داد.شب دوشنبه (۲۶ شهریور ماه) ماموران انتظامی در جریان حادثه Incident قتل Murder دختر جوانی در محدوده خلیج فارس تهران قرار گرفتند،با اعلام این موضوع، بازپرس کشیک قتل پایتخت به همراه ماموران تشخیص هویت و آگاهی تهران بزرگ به محل حادثه رفتند و تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کردند.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

ماجرای جنجالی آموزش آرایش توسط سلبریتی مشهور در ایام عزاداری چیست؟ + عکس

 ویدیوی یکی از سلبریتی‌های فضای مجازی برای آموزش آرایش در ایام عزاداری یکی از اتفاقات دو روز پیش بود که با واکنش کاربران مواجه شد.«آموزش آرایش در ایام عزاداری» این کپشن جنجالی یکی از سلبریتی‌هایاینستاگرام Instagram است که به واسطه آموزش آرایشگری در مناسبت‌های مختلف معروف شده است!

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

۳ پسر ۱۷ ساله آخر شب با اسلحه سراغ دختر ۱۸ ساله رفتند

پلیس توانست ۳ نوجوان سارق مسلح را دستگیر کند.به گزارش گروه ترجمه رکنا، پلیس Police ۳ نوجوان سارق مسلح به سلاح گرم در منطقه برکلی در سان فرانسیسکو را دستگیر کرد.طبق گزارش پلیس، در ساعات ابتدایی نیمه شب، ۳ دزد The Thief نوجوان با حمله به یک دختر ۱۸ ساله، تلفن همراه و وسایل ارزشمند او را به سرقت Stealingبردند و فرار Escape کردند اما خوشبختانه دانش آموز هیچ صدمه ای ندیده است.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

جنجال آزادی زن شیطان صفت از زندان / او دختر جوان را به شوهرش هدیه داده بود + فیلم و عکس

 دختری توسط یک مرد و همسرش مورد آزارجنسی قرار گرفت.به گزارش گروه ترجمه رکنا، یک قربانی آدم ربایی از آزادی Freedom متهم این پرونده ناراضی است و آزادی وی را غیر قابل درک دانست.

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

شوهر نازنین با دوست مطلقه او در حجله پنهانی بودند ! / ناهید عقد موقت شده بود

دوستی نازنین با یک زن مطلقه باعث شد تا زندگی او از هم بپاشد.به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، نازنین، زن ۲۷ ساله برای شکایت از همسرش در دادسرا حاضر شد و به بازپرس گفت: ۲۲ ساله بودم برای این که هیجانات روحی خود را تخلیه کنم در باشگاه ورزشی ثبت نام کردم و با ورزش Sport های رزمی سعی می کردم خودم را به رخ دیگران بکشم.

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

بلایی که دندانپزشک زن قلابی بر سر مرد ۴۷ ساله آورد +عکس

زن جوانی که خود را به جای دندانپزشک جای زده بود دستگیر شد.به گزارش گروه ترجمه رکنا، زن جوانی در جورجیا به علت این که خود را به جای یک دندانپزشک معرفی و بدون داشتن مجوز پزشکی اقدام به درمان بیماران کرد دستگیر شد.طبق گزارش پلیس، بیمارانی که به مطب این پزشک Doctor قلابی مراجعه می کردند اکثرا دچار آبسه و تورم و عفونت های لثه ودهانی می شدند.

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

بلای شوم بر سر پسر ۴ ساله مشهدی در تاریکی جاده! / مرد فرار کرد

 مرد ۴۰ ساله ای که به اتهام قتل غیرعمد کودک ۴ ساله و فرار از صحنه تصادف توسط مأموران انتظامی دستگیر شد.شب بود و من سوار بر خودروی تویوتا کمری در خلوت جاده ییلاقی بر سرعت خودروام می افزودم تا این که…مرد ۴۰ ساله ای که به اتهام قتل Murder غیرعمد کودک ۴ ساله و فرار Escape از صحنه تصادف Crash توسط مأموران انتظامی دستگیر شده بود با بیان این که عذاب وجدان لحظه ای رهایش نمی کند درباره ماجرای مرگ پسر بچه ادامه داد:

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

One thought on “اخبار روز حوادث :مرگ مشکوک دختر جوان تهرانی در خانه پدری،ماجرای جنجالی آموزش آرایش توسط سلبریتی مشهور در ایام عزاداری چیست؟ + عکس،۳ پسر ۱۷ ساله آخر شب با اسلحه سراغ دختر ۱۸ ساله رفتند

Comments are closed.