اخبار روز حوادث :این ۶ مامور پلیس ایرانی اعدام می شوند؟! + عکس و جزییات/ارتباط شوم دختر ترامپ با شاهزاده مشهور سعودی لو رفت/رسوایی اخلاقی سرشناس ترین معلم مرد !+عکس

 

نگام،حوادث_جنگلبان پشت درخت ها دختر ۱۳ ساله و ۲ پسر جوان را در وضعیت خیلی بد دید + عکس،مدیرعامل یک شرکت دختر ۱۶ ساله را وادار به روسپی گری کرد +عکس،زیبایی این زن بلای جانش شد!قرار خونین مرد متاهل با زنی زیبا که وجود نداشت!دختر ۱۷ ساله آبادانی به زندگی خود خاتمه داد:از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

این ۶ مامور پلیس ایرانی اعدام می شوند؟! + عکس و جزییات

حوادث رکنا: شش مامور پلیس که در جریان دستگیری یک متهم به قتل دست به شلیک خونین زده و موجب مرگ سه نفر شده بودند دیروز با حکم قضایی به قصاص محکوم شدند.به گزارش گروه جنایی رکنا، رسیدگی به این پرونده  از چهارم آبان ماه سال ۹۴  به دنبال تیراندازی شش مامور پلیس به یک  خودروی پراید سفید در اتوبان خاوران آغاز شد. ماموران پلیس که در تعقیب یک قاتل فراری بودند با دو دستگاه سمند و پژو به تعقیب یک پراید سفید که متهم تحت تعقیب در آن نشسته بود پرداختند و سد راه این خودرو شدند. سپس ماموران با  کلاشینکف و کلت به سمت چهار سرنشین پراید شلیک کردند. در نتیجه سه سرنشین خودرو از جمله متهم فرای به نام فرشید ۲۴ساله ،برادر۳۰ ساله اش فرشاد و یکی از دوستانش به نام عباس۲۶ساله  جان سپردند و سرنشین دیگر که سرباز وظیفه کلانتری خلیج فارس بود مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

ارتباط شوم دختر ترامپ با شاهزاده مشهور سعودی لو رفت

ادعای شاهزاده معروف سعودی درباره رابطه دوستی اش با دختر ترامپ جنجالی شد.ولید بن طلال شاهزاده مشهور سعودی ، ایوانکا دختر دونالد ترامپ رئیس جمهور جنجالی  آمریکا را دوست دختر خود خواند .سرمایه دار بزرگ عرب شاهزاده ولید بن طلال که اصالتی عربستانی دارد ثروتمند ترین مرد جهان عرب است. وی در کالیفرنیا تحصیلات دانشگاهی خود را گذرانده و لیسانس مدیریت خود را در سال ۱۹۷۹ از کالج منلو در کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا دریافت کرد.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

رسوایی اخلاقی سرشناس ترین معلم مرد !+عکس

به گزارش گروه ترجمه رکنا، معروف ترین معلم و راهنمای بودایی ها پس از دالای لاما به جرم Crime آزار جنسی شاگردانش سوژه خبرگزاری ها شد.طبق گزارش پلیس، سوگیال رینپوچه ۷۱ ساله محکوم شده که برای خود یک حرم سرا راه انداخته و از پیروان زن و دختر خود سوء استفاده کرده است.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

جنگلبان پشت درخت ها دختر ۱۳ ساله و ۲ پسر جوان را در وضعیت خیلی بد دید + عکس

 دو دانشجوی مهندسی دختر ۱۳ ساله ای را در جنگل مورد تجاوز قرار دادند و بعد از این که او را به قتل رساندند جسدش را در بین درختان رها کردند.به گزارش گروه ترجمه رکنا، دانشجوی مهندسی در ویرجینیا به اتهام همدستی در قتل Murder یک دختر ۱۳ ساله بازداشت و زندانی Prisoner شد.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

مدیرعامل یک شرکت دختر ۱۶ ساله را وادار به روسپی گری کرد +عکس

مدیرعامل یک شرکت دختر ۱۶ ساله ای را وادار به روسپی گری کرد.به گزارش گروه ترجمه رکنا، مدیرعامل یک شرکت در تگزاس دختری را که زیر سن قانونی بود وادار به رابطه کرد.طبق گزارش پلیس، متهم کودی ویلسون ۳۰ ساله دختر ۱۶ ساله ای را در تایوان در ازای ۵۰۰ دلار پول مورد تعرض قرار داد.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

مرد معروف هنگامی‌که متوجه شد نامزدش به وی خیانت کرده او را با ضربات چاقو کشت.

به گزارش رکنا به نقل از اسکای نیوز، «جورج اوزاکا» ۲۵ ساله به جرم Crime قتل Murder نامزدش دستگیر شده است.اطلاعات پلیس Police نشان می‌دهد که این مدل از مدتی قبل با نامزد خود به‌ نام «روبی» اختلاف داشته و چندین بار نیز با یکدیگر جر و بحث داشته‌اند.قاضی پرونده در این باره گفت: این پسر جوان حتی بارها سعی کرده بود خود را شبیه رقیب عشقی‌اش کند تا توجه نامزدش را جلب و رابطه صمیمی با نامزدش برقرار کند اما وقتی متوجه می‌شود تلاش‌هایش بی‌نتیجه بوده تصمیم به قتل نامزدش گرفته است.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

قرار خونین مرد متاهل با زنی زیبا که وجود نداشت!

: قرار پسر جوان با دختری مرموز بوی قتل می داد.

به گزارش گروه جنایی رکنا، دوستان این پسر که مسخره اش می کردند وقتی جسدی خون آلود روی دستشان ماند فهمیدند چه اشتباهی کرده اند.۲۵ مردادماه سال ۹۳ مأموران کلانتری ۱۰۲ گاندی از مرگ مشکوک مرد جوانی به نام عابد در بیمارستان شهدای تجریش باخبر و تیمی از ماموران برای تحقیقات ویژه وارد عمل شدند.

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

دختر ۱۷ ساله آبادانی به زندگی خود خاتمه داد

دختر نوجوان در اقدامی تلخ خودش را در خانه حلق آویز کرد.

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، شامگاه شنبه ۳۱ شهریور ماه سال جاری ، ماموران پلیس Police آبادان در جریان مرگ تلخ دختر نوجوانی در شهر چوئبده آبادان قرار گرفتند.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

One thought on “اخبار روز حوادث :این ۶ مامور پلیس ایرانی اعدام می شوند؟! + عکس و جزییات/ارتباط شوم دختر ترامپ با شاهزاده مشهور سعودی لو رفت/رسوایی اخلاقی سرشناس ترین معلم مرد !+عکس

Comments are closed.