حاشیه‌های بیلبورد شیراز پایانی ندارد ؛ بازداشت ۳ نفر و برکناری رئیس روابط عمومی شهرداری شیراز به دلیل استفاده از تصویر سرباز اسرائیلی

 

نگام ، سیاسی – روسای روابط عمومی شهرداری و سازمان فرهنگی شهرداری شیراز، هر دو عضو حزب اراده ملت شاخه استان فارس بودند.

پس از جنجال بر سر بیلبورد شهرداری شیراز که در آن از تصویر سربازان اسرائیلی به جای رزمندگان دفاع مقدس استفاده شده بود، رئیس روابط عمومی شهرداری و رئیس روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی شیراز برکنار شدند

روسای روابط عمومی شهرداری و سازمان فرهنگی شهرداری شیراز، هر دو عضو حزب اراده ملت شاخه استان فارس بودند.

 

بازداشت ۳ نفر در ارتباط با بنر سربازان اسرائیلی 

 

در پی واکنش های گسترده به تصویر سربازان اسرائیلی بر روی بیلبورد نصب شده در میدان نمازی شهر شیراز ایران ۳ نفر بازداشت شدند.

علی صالحی، دادستان شیراز از بازداشت سه نفر در ارتباط با بنری که به مناسبت هفته دفاع مقدس در این شهر نصب و جنجالی شده بود، خبر داد. استفاده از تصویر سربازان اسرائیلی بر روی بیلبورد نصب شده در میدان نمازی شهر شیراز با واکنش های زیادی همراه بود.

به گزارش رسانه های ایران، صالحی با بیان اینکه پس از انتشار این مطلب در فضای مجازی، تشکیل پرونده قضایی برای عوامل این اقدام در دستور کار قرار گرفت، اظهار داشت: شب گذشته مدیر روابط عمومی نهاد متولی امر که مسئولیت مستقیم نظارت بر تبلیغات فرهنگی در شهر شیراز را بر عهده داشته است دستگیر و هم اکنون در بازداشت است.

وی همچنین از دستگیری دو نفر دیگر از دست اندرکاران طراحی این بنر خبر داد و گفت: پرونده در دادسرای عمومی و انقلاب شیراز با نظارت مستقیم دادستان در شعبه ویژه بازپرسی در مرحله تحقیقات اولیه است.

دادستان شیراز افزود: تحقیقات تا روشن شدن ابعاد احتمالی پنهان موضوع ادامه خواهد داشت و با مرتکبین در چارچوب قانون و با قاطعیت برخورد خواهد شد.