اخبار روز حوادث: قتل آنلاین زن جوان در مقابل دخترش + عکس/قتل راننده تاکسی به خاطر نقشه شومش برای یک دختر +عکس/حقایق تکان دهنده از زنانی که زنده زنده سوزانده شدند + تصاویر

 

نگام ، حوادث _ پدری دختر ۸ ساله اش را مثل مرغ تکه تکه کرد+عکس،آخرین اعتراف مرد ساواکی به بریدن سر عروس و پسر جوانش در تهران + فیلم و عکس،قتل ملکه زیبایی عراق با ۲ زن معروف و زیبای دیگر گره خورد / جزئیات ۳ قتل سریالی + فیلم و عکس،رازگشایی از پرونده قتل افسر مرزبانی در ایلام + عکس:از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

قتل آنلاین زن جوان در مقابل دخترش + عکس

شوهر بی رحم قبل از کشتن همسرش از وی فیلم گرفت و در فضای مجازی منتشر کرد.به‌گزارش اسکای نیوز، «مارین کالیمن» ۳۲ ساله همسر ۳۰ ساله‌اش را با ۱۲ ضربه چاقو در مقابل چشمان دختر ۲ ساله‌اش به قتل Murder رساند.سخنگوی پلیس Police ناتینگهام بیان کرد، فیلمی که از گوشی قاتل The Murderer به‌دست آمده نشان می‌دهد که زن جوان روی مبل خانه نشسته و شوهرش در حالی که چاقو به‌دست دارد می‌گوید می‌خواهم تو را بکشم

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

قتل راننده تاکسی به خاطر نقشه شومش برای یک دختر +عکس

مردی برای محافظت از نامزبه گزارش پلیس، انگیزه قاتل The Murderer برای این جنایت Crime محافظت از نامزدش بوده است.دش راننده تاکسی را به قتل رساند.به گزارش گروه ترجمه رکنا، مردی ۳۹ ساله در فلوریدا راننده تاکسی را به قتل Murder رساند.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

حقایق تکان دهنده از زنانی که زنده زنده سوزانده شدند + تصاویر

هرچه از ظهور گروه تکفیری داعش می گذرد، اسرار تشکیل این گروه، ساختار تشکیلاتی آن و عوامل نفوذی و تاثیر گذار بر آن بیش از پیش آشکار می شود.ظهور گروه تروریستی تکفیری «داعش» به چالشی بزرگ برای پژوهشگران جنبش های بنیادگرا و گروه های تروریستی و محافل فرهنگی و رسانه ای تبدیل شد. تازه ترین تحقیقات و اطلاعات به دست آمده از نقش زنان در این گروه پرده می بردارد.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

پدری دختر ۸ ساله اش را مثل مرغ تکه تکه کرد+عکس

مردی ۵۵ ساله دخترش به طرز وحشتناکی کشت.به گزارش گروه ترجمه رکنا، پدری در بیرمنگام به دلیل این که فکر می کرد دختر ۸ ساله اش مشکل اخلاقی دارد او را به طرز بی رحمانه ای به قتل Murder رساند.

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

آخرین اعتراف مرد ساواکی به بریدن سر عروس و پسر جوانش در تهران + فیلم و عکس

عامل قتل زوج جوان که پس از جنایت، سرهای اجساد را در زمینی خاکی حوالی خیابان شیخ بهایی رها کرده بود بزودی برای محاکمه به دادگاه می‌رود.رسیدگی به این پرونده از صبح روز چهارشنبه ۱۱ مرداد سال گذشته و با تماس یک راننده اتوبوس شرکت واحد به مأموران کلانتری ۱۲۵ یوسف‌آباد آغاز شد. به‌دنبال این تماس بازپرس کشیک قتل Murder و تیم بررسی صحنه جرم Crime راهی محل شدند. دو سر بریده متعلق به زن و مرد جوانی بود که توسط عامل یا عاملان جنایت Crime در محل رها شده بود.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

قتل ملکه زیبایی عراق با ۲ زن معروف و زیبای دیگر گره خورد / جزئیات ۳ قتل سریالی + فیلم و عکس

رکنا: امیر حسین جان / تاره فارس مدل مشهور عراقی بعد از مرگ مرموز ۲ زن زیبا که شغل آنها به زیبایی و مد ربط داشت به قتل رسید. حالا تعداد مرگ زنان معروف خوش چهره در عراق به عدد ۳ رسید. حالا بعد از این مرگ و میرها اذهان عمومی مرگ این زنان را به هم ربط می دهند تا جایی که اسم گروه ها تندرو مذهبی و داعش به زبان ها افتاده است.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

رازگشایی از پرونده قتل افسر مرزبانی در ایلام + عکس

به گزارش گروه جنایی رکنا، سردار نورعلی یاری، رئیس پلیس Police استان ایلام با اعلام این خبر گفت: در پی شهادت افسر نیروی انتظامی شهید حسن سهیلی در سال ۹۵ و اقدام به فرار Escape عامل این حرکت ناجوانمردانه با توجه به اینکه متهم اهل و ساکن این شهرستان بوده دستگیری وی به صورت مستمر در دستور کار مامورین انتظامی شهرستان قرار داشت.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید