فلاحت‌پیشه: باید منتظر یک جنگ روانی دیگر علیه ایران باشیم / رسانه‌های اسرائیلی هم می‌گویند دوران نتانیاهو به اتمام رسیده

 

نگام ، بین الملل _ رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت که تل آویو به دنبال جنگ روانی علیه ایران است که نمونه اخیر آن را در سازمان ملل دیدیم . معتقدم باید منتظر یکسری جنگ روانی دیگر باشیم.

 

حشمت الله فلاحت پیشه در گفت‌وگو با ایسنا، در واکنش به اظهارات اخیر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل علیه ایران، گفت: نتانیاهو در سازمان ملل تلاش کرد افتضاح مثلث ترامپ، پمپئو و هیلی را به گونه‌ای پوشش دهد، اما در نهایت رسوا شد. آن طرف در آمریکا رسانه‌های این کشور از نیویورک تایمز تا واشنگتن پست این مثلث را تحت عنوان “افتضاح دیپلماتیک” نقد کردند چون معتقد بودند آنها فرصت ریاست آمریکا در شورای امنیت را از بین بردند.

وی افزود: در این شرایط نتانیاهو سعی کرد موضوع را با نام بردن ایران مقداری تحت الشعاع قرار دهد. او به دنبال جنگ روانی بود. البته که معتقدم باید منتظر یکسری جنگ روانی دیگر باشیم.

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به ۱۲ تاییدیه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در مورد فعالیت‌های هسته ای ایران، گفت: نتانیاهو می خواست تمامی موارد را تحت الشعاع قرار دهد. البته که رسانه‌های اسرائیلی از او انتقاد کردند و می‌گویند که دوران نتانیاهو به اتمام رسیده است و دیگر دلیلی ندارد ایران را به عنوان ناامن ساز اسرائیل مطرح کند. رسانه‌های اسرائیلی هم به نتانیاهو فشار می آورند.

One thought on “فلاحت‌پیشه: باید منتظر یک جنگ روانی دیگر علیه ایران باشیم / رسانه‌های اسرائیلی هم می‌گویند دوران نتانیاهو به اتمام رسیده

Comments are closed.