توهمِ قدرتِ سپاه پاسداران ؛ سلامی :آقای نتانیاهو شنا در مدیترانه را تمرین کن چرا که به زودی هیچ راهی جز به دریا گریختن ندارید

 

 

نگام ؛ بین الملل _ جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خطاب به نخست وزیر اسرائیل گفت: شنا کردن در مدیترانه را تمرین کن چرا که به زودی هیچ راهی جز به دریا گریختن ندارید.

 

حسن مقیمی

 

به گزارش یکی از خبرگزاری های وابسته به سپاه پاسداران ، سلامی تأکید کرد: ملت بزرگ ایران شاه را به عنوان رکن مستحکم آمریکا در منطقه و جهان شکست داد که یکی از عظیم‌ترین شکست‌های آمریکا از ملت ایران بود؛ پس از آن جوانان این مرز و بوم به میادین دفاع و نابرابرترین و طولانی‌ترین جنگ قرن بیستم توانستند بزرگترین ائتلاف جهانی را در ۸ سال شکست دهد.

سلامی اضافه کرد: خداوند خلف وعده نمی‌کند و در قرآن اعلام کرده که وعده او تخلف‌ناپذیر است و ما در مسیر وعده‌های الهی پیش می‌رویم؛ آمریکا‌یی‌ها هر آنچه اندیشیده‌اند با شکست مواجه شد، آنان می‌خواستند خاورمیانه جدید بسازند و مهره‌های سیاسی خود را بر سرزمین‌های اسلامی حاکم کنند اما همه این آرزوها فروپاشید.

وی عنوان داشت: بیداری اسلامی آغاز شد و آمریکایی‌ها هر روز با یک تشییع جنازه سیاسی مواجه شدند و سیطره آنان بر جهان اسلام کوچک شد و امروز در مسیر زوال قدرت به سر می‌برند.

 

One thought on “توهمِ قدرتِ سپاه پاسداران ؛ سلامی :آقای نتانیاهو شنا در مدیترانه را تمرین کن چرا که به زودی هیچ راهی جز به دریا گریختن ندارید

Comments are closed.