فعال سرشناس سعودی: پایان آل سعود نزدیک است و پیش از به قدرت رسیدن بن سلمان خواهد بود

 

 

نگام،  بین الملل  _ نویسنده و روزنامه نگار سرشناس سعودی تاکید کرد که به دلیل سیاست های سرکوب گرایانه و فاسدانه رژیم عربستان، این کشور را ترک کرده است. وی همچنین گفت که پایان آل سعود نزدیک شده و پیش از به قدرت رسیدن بن سلمان رخ خواهد داد.

 

 

به گزارش شفقنا ، العتیبی در گفتگو با سایت خبری «الخلیج آنلاین»،خواستار نجات کشور الجزیره العربیه از بند حکمرانی آل سعود شد و گفت که چنین موضوعی از طریق هماهنگی و همکاری میان جنبش های مخالفان در داخل و خارج کشور امکان پذیر است.

العتیبی با اشاره به اینکه ولی عهد عربستان در بازداشت و شکنجه فعالان مدنی از حد درگذشته است، افزود: فعالان مدنی در عربستان با محاکمه های سری روبرو هستند. در حال حاضر فهرستی بلند بالا از اعدام وجود دارد که برخی از آنها سال هاست در بازداشت به سر می برند.

وی با اشاره به اینکه اکنون زمان رهایی از بند آل سعود فرا رسیده است، درباره دلایل خروج از عربستان گفت: همزمان با افزایش روند سرکوب و بازداشت و مدیریت وحشیانه کشور، نیاز بود برای ادامه روند فعالیت به خارج از کشور مهاجرت کنم. در سایه این رژیم وحشیانه نمی توانستم در داخل به تحقیقاتم ادامه دهم.