اخبار روز حوادث:کشف جسد یک ناشناس در سلماس/سمی مهلک در فنجان بن سلمان! + جزییات/این ۱۱ کرکس را می شناسید؟ / آنها در تهران وحشت می آفریدند + عکس و فیلم

 

 

نگام،حوادث_ازدواج دختر تهرانی با قاتلی خشن در زندان! + عکس،مرد شیطان صفت به ۲ دزد خانه اش هم رحم نکرد !+ عکس،فریبا رازی داشت و باید سریع عروس می شد! / پیمان به حکم قانون داماد شد ؟!:از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

 

کشف جسد یک ناشناس در سلماس

 

یک جسد ناشناس در خیابان مصطفی خمینی سلماس کشف شد .

رمضان فتح الهی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سلماس اظهار داشت: شامگاه روز جمعه، جسد یک مرد به هویت مجهول و احتمالا از اتباع بیگانه در خیابان مصطفی خمینی شمالی مقابل بیمارستان خاتم الانبیای سلماس کشف شده است.

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

سمی مهلک در فنجان بن سلمان! + جزییات

 

حذف مخالفان داخلی از زمان پادشاه سابق و تاسیس عربستان وجود داشت اما ولیعهد، ترورها و سرکوب خارجی را مکمل این روند و تثبیت جایگاه خود می‌داند. همین سمی مهلک در فنجان سیاست ولیعهد سعودی است که بالاخره او را از پای درخواهد آورد.

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

این ۱۱ کرکس را می شناسید؟ / آنها در تهران وحشت می آفریدند + عکس و فیلم

 

۱۱ مرد در سناریوی تصادف ساختگی در تهران راننده ها را هدف طعمه های زورگیری شان قرار می دادند.به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، سرهنگ احمد نجفی معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس Police آگاهی تهران گفت: روز ۲۶ بهمن ماه سال گذشته مردی با مراجعه به کلانتری ۱۵۱ اعلام کرد که توسط سرنشینان یک خودرو پراید و به بهانه ی اینکه با یک عابر پیاده تصادف Crash کرده و از محل تصادف متواری شدم ، مورد اخاذی قرار گرفتم .

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

ازدواج دختر تهرانی با قاتلی خشن در زندان! + عکس

 

سه ماه پس از وقوع یک قتل در تهران و در حالی که متهم در زندان به سر می‌برد دختر جوانی به دادسرای جنایی تهران رفت و از بازپرس پرونده خواست تا اجازه دهد وی با این متهم ازدواج کند.این دختر جوان مدعی شد از مدت‌ها قبل دلباخته این پسر بوده و حتی ارتکاب این قتل و به زندان افتادن وی نیز از علاقه‌اش کم نکرده است.

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

مرد شیطان صفت به ۲ دزد خانه اش هم رحم نکرد !+ عکس

 

صاحبخانه ای درآمریکا دو سارقی که قصد سرقت از خانه او را داشتند مورد تجاوز قرار داد.به گزارش گروه ترجمه رکنا، دو سارق در آمریکا به مدت ۵ روز مورد تجاوز Rape جنسی صاحبخانه که آنها را دستگیر کرده بود قرار گرفتند.این دو سارق یک ماه پیش پس از اینکه در حین سرقت Stealing به دست صاحبخانه گیر افتادند به مدت پنج روز مورد تجاوز صاحبخانه قرار گرفتند.

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

فریبا رازی داشت و باید سریع عروس می شد! / پیمان به حکم قانون داماد شد ؟!

 

فریبا باردار بود و باید سریع با پیمان ازدواج می کرد.زن ۲۳ ساله ای به نام فریبا که تصاویر زیادی را از دوربین های مداربسته در گوشی تلفن همراهش ذخیره کرده بود، در حالی وارد اتاق مددکاری کلانتری شد که فریاد می زد دیگر حتی به آینده فرزندم نیز فکر نمی کنم و به چیزی جز طلاق نمی اندیشم.

 

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

One thought on “اخبار روز حوادث:کشف جسد یک ناشناس در سلماس/سمی مهلک در فنجان بن سلمان! + جزییات/این ۱۱ کرکس را می شناسید؟ / آنها در تهران وحشت می آفریدند + عکس و فیلم

Comments are closed.