اخبار روز حوادث:کشف اسکلت خون آشام ۱۰ ساله! + عکس،شیرین نمی دانست سیاوش از لحظات خصوصی شان فیلم می گیرد!/شرط عجیب ازدواج زن مطلقه با پیرمرد با زخم بستر!

 

نگام،حوادث_ کشف اسکلت خون آشام ۱۰ ساله! + عکس،شیرین نمی دانست سیاوش از لحظات خصوصی شان فیلم می گیرد!،سحر خانم منشی جمشید بود و وسوسه به جانش افتاد + عکس،عامل قتل محاکمه شد۲ زن عامل دوئل مرگبار ۲ مرد تهرانی بودند!،تبهکاران تهرانی به این ۲ جرم خیابانی بیشتر علاقه دارند!:از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

کشف اسکلت خون آشام ۱۰ ساله! + عکس

 

باستان‌شناسان ایتالیایی اسکلت کودکی خون آشام را در یک گورستان قدیمی پیدا کردنداین اسکلت ۱۶۰۰ ساله متعلق به کودکی است که در زمان مرگ ۱۰ سال سن داشته و سنگی بزرگ روی دهانش فشرده شده است.
بنا بر آیین‌های قدیمی باید هنگام مرگ در دهان خون آشام سنگی فرو می‌کردند

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

 

شیرین نمی دانست سیاوش از لحظات خصوصی شان فیلم می گیرد!

شیرین وقتی با سیاوش تنها شد نمی دانست پسر عاشق پیشه از لحظات خصوصی فیلم می گیرد!

به گزارش گروه جنایی رکنا، تابستان سال ۹۵، مردی همراه پسرانش با مراجعه به اداره پلیس Police از پسر جوانی به اتهام اذیت و آزار و آدم ربایی دختر ۲۰ ساله­اش به نام شیرین شکایت کرد.

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

 

شرط عجیب ازدواج زن مطلقه با پیرمرد با زخم بستر!

 

سربار پدر و مادرم بودم و آن ها مرا در مخارج زندگی یاری می کردند با وجود این باز هم برای پرداخت اجاره بها دچار مشکل می شدم دیگر چاره ای نداشتم تا در میان سالی باز هم نزد خانواده ام بازگردم چرا که بعد از طلاق مشکلات زیادی پیدا کرده بودم تا این که به پیشنهاد برادرم به عقد پیرمردی درآمدم که در بستر بیماری قرار داشت و …

زن ۵۰ ساله ای که برای شکایت از فرزندان همسر مرحومش راهی کلانتری شده بود درحالی که بیان می‌کرد آن ها حق مرا تضییع می کنند در شرح سرگذشت خود به مشاور و کارشناس اجتماعی کلانتری سپاد مشهد گفت: ۲۷ سال قبل با جوانی پای سفره عقد نشستم که شغل و درآمد خوبی داشت همه اطرافیانم به ازدواج من با آن جوان غبطه می خوردند و من هم خودم را دختری خوشبخت می دانستم مدتی بعد زندگی مشترکمان را در تهران آغاز کردیم و همسرم همه امکانات را برایم فراهم کرد اما طولی نکشید که دشمنان دوست نما دور و برش را گرفتند و او را به دام اعتیاد کشاندند به همین دلیل خیلی زود سرنوشت من نیز تغییر کرد

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

 

سحر خانم منشی جمشید بود و وسوسه به جانش افتاد + عکس

 

خانم منشی شرکت به وسوسه عجیب به جانش افتاد.دختر جوان که با سوءاستفاده از اعتماد مدیر شرکت، ماه‌ها از حساب او دزدی می‌کرد، پس از به جیب زدن چندین میلیون دستش رو شد.ساعت حدود ۱۰ صبح بود که مردی ۵۸ ساله نگران و مستأصل به‌ ساختمان پلیس Police فتا آمد. او خودش را «جمشید» مدیر یک شرکت بزرگ در شیراز معرفی کرد. شیک پوش و مؤقر بود اما اتفاقی عجیب همه تمرکزش را به هم ریخته بود و مدام زیر لب خودش را سرزنش می‌کرد. لحظاتی روی صندلی نشست تا آرام شود. سپس شروع به‌ صحبت کرد: «پس از سال‌ها تلاش و این در و آن در زدن توانستم یک شرکت بازرگانی راه‌اندازی کنم. اما برای شروع کار نیاز به چندین نیروی کارآمد داشتم تا بتوانم موفق شوم

 

 

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

 

عامل قتل محاکمه شد
۲ زن عامل دوئل مرگبار ۲ مرد تهرانی بودند!

 

 

۲ مرد بخاطر ۲ زن به جان هم افتادند و یک جنایت رقم خورد.

به گزارش گروه جنایی رکنا، تابستان سال ۸۹ مأموران سلطان آباد اسلامشهر از قتل Murder مرد جوانی در زیرزمین منزل مسکونی­ اش باخبر و راهی محل شدند. جسد متعلق به جعفر ۳۵ ساله بود که بر اثر ضربه چاقوی مرد همسایه به قتل رسیده بود. با انتقال جسد به پزشکی قانونی، عامل قتل به نام سامان ۳۸ ساله که در محل حضور داشت بازداشت شد. متهم بعد از انتقال به پلیس Police آگاهی تحت بازجویی قرار گرفت و در اظهاراتش گفت: « چند سالی با جعفر همسایه بودیم. او در طبقه پایین زندگی می­کرد و ما هم در طبقه بالای ساختمان سکونت داشتیم. در این سالها مشکلی نبود تا اینکه همسرانمان سر موضوعی با هم اختلاف داشتند. روز قبل از حادثه Incident وقتی از سر کار به خانه برگشتم متوجه شدم همسرم ناراحت است و وقتی از او سئوال کردم گفت با همسر جعفر درگیر شده است. این موضوع مرا ناراحت کرد و همان لحظه می­خواستم به طبقه پایین بروم که فهمیدم مهمان دارد و مزاحم نشدم.»

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

تبهکاران تهرانی به این ۲ جرم خیابانی بیشتر علاقه دارند!

 

بیشترین جرایمی که تابستان امسال در تهران شاهد وقوع آن بودیم سرقت لوازم و قطعات خودرو و کیف قاپی بود.سردار حمید هداوند -جانشین رئیس پلیس Police پایتخت- با بیان این مطلب گفت: طی سه ماهه دوم سال ۹۷ سه جرم Crime بیشترین فراوانی را از نظر وقوع در تهران داشته‌اند. وی نخستین جرم را «سرقت لوازم و قطعات خودرو» همچون رایانه خودرو، باتری و… اعلام کرد و گفت: در این زمینه لازم است شهروندان موارد ایمنی را رعایت کنند، خودروی خود را در مکان‌های مناسب پارک و حتماً آن را به دزدگیر مجهز کنند. قفل‌هایی برای پیشگیری از سرقت Stealing باتری و رایانه خودرو وجود دارد که توصیه می‌شود شهروندان از آن استفاده کنند.جانشین رئیس پلیس پایتخت دومین جرم را «سرقت لوازم داخل خودروها» دانست و گفت: تابستان امسال شاهد وقوع تعداد قابل توجهی سرقت از داخل خودروها بودیم. مواردی بود که پنل دستگاه پخش صوت، کیف، عینک آفتابی، لپ تاپ و… از داخل خودروها به سرقت رفته است. در این مورد هم شهروندان باید توجه کافی را داشته باشند و از قرار دادن لوازم گران قیمت در خودرو و بخصوص مقابل دید خودداری کنند.

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید