تولد های لاکچری ؛ ۲۱۸۷ نوزاد در تاریخ طلایی ۷ مهر متولد شدند

 

نگام ، اجتماعی _ معاون امور اسناد هویتی سازمان ثبت احوال کشور گفت: تعداد ۲۱۸۷ رویداد ولادت در تاریخ ۹۷/۷/۷ در سطح کشور و ۳۵۲ رویداد در سطح شهر تهران رخ داده و به ثبت رسیده است

 

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی دیده بان ایران؛ سیف الله ابوترابی در گفت‌وگویی در مورد تعداد کودکان متولدشده در تاریخ ۷ مهرماه گفت: تعداد ولادت رخ داده و ثبت شده در روز ۹۷/۷/۷ به دلیل استقبال و تمایل خانواده ها در سطح کشور ۲هزار و ۱۸۷ رویداد و در سطح شهر تهران ۳۵۲ رویداد ثبت شده است.

وی افزود: با توجه به بازه زمانی مجاز پانزده روزه از زمان رخداد تولد جهت مراجعه والدین و ثبت ولادت ، این عدد نوسان خواهد داشت و به آن افزوده خواهد شد.

ابوترابی همچنین تعداد ولادت رخ داده در روزهای مشابه این تاریخ و تمایل خانواده ها به تولد فرزندانشان در این تاریخ گفت: در روزهای ۹۶/۶/۶ و ۹۵/۵/۵ و۸۸/۸/۸ به ترتیب ۵هزار و۶۸۰ و ۶هزار و ۱۳ و ۴هزار و ۱۹۵ رویداد در سطح کشور متولد شده اند.

معاون امور اسناد هویتی سازمان ثبت احوال کشور گفت: به طور کلی تعداد ولادت های ۶ ماهه ابتدایی امسال؛ ۷۰۶ هزار و ۷۸۸ نفر بوده است که از این تعداد ۳۶۴ هزار و ۳۹۷نوزاد پسر و ۳۴۲ هزار و ۳۹۱ نوزاد دختر متولد شده اند.

One thought on “تولد های لاکچری ؛ ۲۱۸۷ نوزاد در تاریخ طلایی ۷ مهر متولد شدند

Comments are closed.