اخبار روز حوادث : سرنوشتی وحشتناک برای ۸ دانش‌آموز گتوندی / غرق شدن قایق مهاجران در آب‌های ترکیه / یک کشته و ۴۰ مسموم جدید به خاطر مصرف نوشیدنی حرام در بندرعباس / تصادف اتوبوس عزاداران حسینی در پاکستان ۲۰ قربانی گرفت

 

 نگام ، حوادث _ مار سمی درون تابلوی برق جا خوش کرده بود  ؛ ابراهیم وقتی دید نسرین بچه دار می شود چه کرد؟ ؛ محبوبه عاشق شوهر ناهید شد! / او بازن فالگیر دسیسه شومی کشید! ؛ گروگان‎گیری در شهر غازی‌آنتپ ترکیه+عکس ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

سرنوشتی وحشتناک برای ۸ دانش‌آموز گتوندی

مدیر آموزش و پرورش گتوند گفت: شیطنت دو دانش‌آموز و بازی با قرص نفتالین هشت نفر را راهی بیمارستان کرد.

حسین اسدی‌پور در رابطه با این حادثه Incident اظهار کرد:

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

غرق شدن قایق مهاجران در آب‌های ترکیه

رسانه‌های ترکیه از غرق شدن قایق حامل مهاجران در آب‌های غرب این کشور خبر دادند.

شبکه تلویزیونی NTV اعلام کرد: قایق حامل تعدادی مهاجر در نزدیکی شهر «بودروم» در سواحل غربی ترکیه دچار حادثه Incident شد که بر اثر آن چندین نفر غرق شده و تعدادی دیگر نیز مصدوم شدند.

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

یک کشته و ۴۰ مسموم جدید به خاطر مصرف نوشیدنی حرام در بندرعباس

رییس روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت که از سه روز گذشته (۲۷ مهرماه) تاکنون ۴۰ نفر در اثر مسمومیت ناشی از مصرف مشروب الکلی دست ساز به مراکز درمانی بندرعباس مراجعه کرده اند.

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

تصادف اتوبوس عزاداران حسینی در پاکستان ۲۰ قربانی گرفت+عکس

رسانه های پاکستان صبح دوشنبه اعلام کردند:این حادثه Incident پس از برخورد یک دستگاه اتوبوس حامل شیعیان شرکت کننده در مراسم عزاداری دهه دوم صفر از ‘مولتان’ به شهر ‘دیره غازی خان’ با یک دستگاه مینی بوس رخ داد.

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

مار سمی درون تابلوی برق جا خوش کرده بود

آیت فرخ پور رییس سازمان آتش نشانی شهرداری پلدختر اظهار داشت: به دنبال تماس مردمی مبنی بر وجود یک حلقه مار سمی و خطرناک در درون تابلوی برق منطقه واشیان اکیپی از آتش نشانان این سازمان به محل اعزام شدند.وی افزود: با تلاش آتش نشانان شهرداری پلدختر این حلقه مار که یک و نیم متر طول داشت و موجب اتصال برق منطقه واشیان از توابع شهرستان پلدختر شد با استفاده از تجهیزات لازم زنده گیری شد.

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

ابراهیم وقتی دید نسرین بچه دار می شود چه کرد؟

زنی ۱۶ ساله که باردار بوددر دادگاه خواست تا شوهر فراری اش پیدا شود.نسرین که گریه می کرد به بازپرس گفت: وقتی پدرم درگذشت مادرم ۳ بار ازدواج کرد و من در فضای بدی زندگی کردم تا اینکه به «لبخندهای» جوانی در مسیر مدرسه ام پاسخ دادم و بدین ترتیب ارتباط پنهانی من و ابراهیم آغاز شد.

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

محبوبه عاشق شوهر ناهید شد! / او با زن فالگیر دسیسه شومی کشید!

محبوبه وقتی شنید شوهر دوستش مرد خیلی خوبی است او را برای خودش انتخاب کرد.ناهید در شکایت عجیبی وقتی پیش روی بازپرس ایستاد گفت: ۵ سال قبل با جوانی در فامیل ازدواج کردم. «حامد» زندگی را دوست داشت راضی بودم تا اینکه دوستم را در بازار میوه دیدم  آن روز از محبوبه شنیدم از شوهرش جدا شده است و با اشتباه بزرگی از خوبی های حامد گفتم در میان همین سخن ها محبوبه گفت:

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

 

گروگان‎گیری در شهر غازی‌آنتپ ترکیه

رسانه‌های ترکیه از گروگان‎گیری در یک مرکز تجاری در شهر غازی‌آنتپ خبر می‎دهند.

 

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

 

 

 

 

 

 

 

One thought on “اخبار روز حوادث : سرنوشتی وحشتناک برای ۸ دانش‌آموز گتوندی / غرق شدن قایق مهاجران در آب‌های ترکیه / یک کشته و ۴۰ مسموم جدید به خاطر مصرف نوشیدنی حرام در بندرعباس / تصادف اتوبوس عزاداران حسینی در پاکستان ۲۰ قربانی گرفت

Comments are closed.