اخبار روز حوادث : زلزله ۳.۹ ریشتری عسلویه را لرزاند / ۶ کشته براثر واژگونی خودروی سمند / ماجرای حمله گوزن قاتل به پارکبان تالشی بی سابقه است / مانور مخفیانه یوفوی درخشان در خاک مجارستان! +فیلم

 

نگام ، حوادث _ اقدام وحشیانه راننده وانت پس از تصادف با موتورسیکلت ؛  زن جوان به شوهرش شلیک کرد و او را کشت! ؛ ماشین ها در کیلومتر ۳ جاده زابل پرواز می کنند ؛ دختر ۲ ساله در خودرو یخ زد ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

 

زلزله ۳.۹ ریشتری عسلویه را لرزاند

زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۳.۹ ریشتر صبح امروز عسلویه را لرزاند که تاکنون گزارشی از خسارت‌های احتمالی آن مخابره نشده است.زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۳.۹ ریشتر ساعت هشت و ۱۶ دقیقه صبح دوشنبه شهرستان عسلویه در جنوب استان بوشهر را لرزاند.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

۶کشته براثر واژگونی خودروی سمند

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از کشته شدن ۶ نفر بر اثر واژگونی خودرو سمند در محور سیریک_جاسک خبر داد.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

ماجرای حمله گوزن قاتل به پارکبان تالشی بی سابقه است

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گیلان گفت : ماجرای مرگ پارکبان تالشی توسط حمله گوزن در حال پیگیری است.یکی از گوزن‌های پارک جنگلی سیاهداران تالش به ۲ پارکبان که در حال مایه کوبی و ضدعفونی گوزن ها بودند حمله کرد که پارکبان ۲۶ ساله بر اثر زخم های شاخ گوزن که به ناحیه شکمش وارد شده بود و خونریزی، پس از انتقال به بیمارستان شهید نورانی تالش جان باخت.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

مانور مخفیانه یوفوی درخشان در خاک مجارستان! +فیلم

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است مانور یوفویی عجیب را در آسمان کشور مجارستان به تصویر می کشد. در این ویدئو این یوفو که برای لحظاتی در آسمان ناپدید می شود در حالی که روی یک منطقه شناور است و به آرامی حرکت می کند دیده می شود.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

اقدام وحشیانه راننده وانت پس از تصادف با موتورسیکلت

تصادف یک موتورسیکلت با وانت در هند به مرگ راننده موتور منجر شد.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

زن جوان به شوهرش شلیک کرد و او را کشت!

به گزارش گروه ترجمه رکنا؛درگیری و بحث میان یک زن و شوهر منجر به تیراندازی زن شد. و مرد جان خود را از دست داد. این حادثه در کشور برزیل اتفاق افتاده است و پرونده هنوز در جریان است. انگیزه زن برای این تیراندازی هنوز مشخص نیست.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

ماشین ها در کیلومتر ۳ جاده زابل پرواز می کنند

اگرچه دست‌‎انداز‌ها در کاهش سرعت اتومبیل‌ها بسیار موثر هستند، اما استفاده از آن‌ها گاهی بحث برانگیز است چرا که می‌توانند باعث افزایش ترافیک، آسیب رساندن به وسایل نقلیه شوند و یا منجر به کند شدن سرعت خودرو‌های امدادی شود.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

دختر ۲ ساله در خودرو یخ زد

زوج امریکایی به‌دلیل سهل‌انگاری و مرگ دختر ۲ ساله‌شان در خودرو شخصی بازداشت شدند.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

One thought on “اخبار روز حوادث : زلزله ۳.۹ ریشتری عسلویه را لرزاند / ۶ کشته براثر واژگونی خودروی سمند / ماجرای حمله گوزن قاتل به پارکبان تالشی بی سابقه است / مانور مخفیانه یوفوی درخشان در خاک مجارستان! +فیلم

Comments are closed.