اخبار روز حوادث : حمله شنیع به سنگ قبر وحید مرادی در بهشت زهرای تهران + فیلم / علی قبل از بریدن سر رضوان برایش خوراکی و شیرینی خرید! +عکس / مرگ دلخراش دختر نوجوان تهرانی به خاطر سلفی/ ایمان رحیم پور قهرمان جهان پروش اندام به قتل رسید+ عکس / زن خیانتکار، شوهرش را کُشت؛ ماموران او را در خانه‌اش با مرد غریبه دستگیر کردند/ مردی که پس از ۱۲ سال از کما خارج شد!+تصاویر

 

 

نگام ؛ حوادث _ نجات ۴ گردشگر گرفتار شده از باتلاق مرنجاب ؛ سرقت از ۲ طلافروشی توسط دزدان حرفه ای ؛ مرگ مرموز زن و مرد و پسر ۱۰ ساله در مرودشت! ؛ فرار متهم و گروگانگیری در شرق تهران با شلیک پلیس تمام شد ؛مردی که پسرش را آتش زد و کُشت: مادرم را خانه سالمندان گذاشتم که دق کرد و مُرد، خانه‌اش را به پسرم دادم ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

 

حمله شنیع به سنگ قبر وحید مرادی در بهشت زهرای تهران + فیلم

وحید مرادی که یکی از شرورهای سطح اول کشور بود پس از انتقال به زندان رجایی شهر با چند زندانی دیگر دچار درگیری و اختلاف شد که در ادامه این درگیری‌ها با ضربه چاقو به گردن به قتل رسید.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

علی قبل از بریدن سر رضوان برایش خوراکی و شیرینی خرید! +عکس

علی قریشی  دختر خود رضوان را در حیاط خانه‌شان در ساعت ۳ نیمه شب به قتل رساند.مادر رضوان که شبانا نام دارد به پلیس گفت که من نزدیک های صبح جنازه دخترم را در حالی که گلویش پاره شده بود پیدا کردم و وقتی به سراغ  علی رفتم او گفت که رضوان را کشتم تا نا برکت و روزی خانه‌مان بیشتر شود و حالا هم می خواهم بدن او را تکه تکه کنم و در سوپرمارکت ها بفروشم تا مردم از گوشت تن او استفاده کنند .

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

مرگ دلخراش دختر نوجوان تهرانی به خاطر سلفی

دختر نوجوان وقتی برای انداختن عکس سلفی به پشت بام خانه‌شان رفته بود ناگهان تعادلش را از دست داد و به پایین سقوط کرد.چند روز قبل بازپرس کشیک قتل پایتخت در جریان سقوط مرگبار دختر نوجوانی از طبقه چهارم خانه‌اش در جنوب تهران قرار گرفت

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

ایمان رحیم پور قهرمان جهان پروش اندام به قتل رسید+ عکس

عضوی از خانواده مرحوم رحیم پور در گفتگوی تلفنی به گفت: ایمان به غیر از پرورش اندام به اسب سواری نیز علاقه مند بود. عصر سه شنبه که برای رسیدگی به اسب هایش به مینادشت رفته بود توسط افراد ناشناس که صورت خود را پوشانده بودند مورد حمله مسلحانه قرار گرفت.وی افزود: قاتلین با ضرب ۶ گلوله این پهلوان را از پای در آوردند و انگیزه قتل تاکنون مبهم بوده.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

زن خیانتکار، شوهرش را کُشت؛ ماموران او را در خانه‌اش با مرد غریبه دستگیر کردند

جسد این مرد را صیادان در حالی پیدا کردند که در یک قالیچه پیچیده شده و در رودخانه نوخاله منطقه صومعه سرا انداخته بودند.پلیس همزمان با دریافت خبر کشف این جسد از رودخانه به بررسی هویت وی پرداخت که مشخص شد وی نقی، همان مرد زیتون فروشی است که ۱۰ روز قبل خبر ناپدید شدن او را اعلام کرده بودند.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

مردی که پس از ۱۲ سال از کما خارج شد!+تصاویر

مرد جوانی که مدت ۱۲ سال در حالت کما بسر می برد سرانجام از کما خارج شد. “وانگ شوبائو” پس از یک حادثه تصادف در سال ۲۰۰۶ در استان “شاندونگ” چین به کما رفته بود. وانگ در زمان تصادف ۳۶ سال داشت. “وی مینگ یینگ” مادر سالخورده این جوان نخستین فردی بود که او پس از بدست آوردن هوشیاری خود صورتش را مشاهده کرد. این زن ۷۵ ساله دوست داشتنی بیش از یک دهه شب و روز در کنار پسرش که در کما بسر می برد حضور می برد. او تمام هزینه های درمان پسرش را حتی با وجود آنکه مجبور شد ۱۲۰۰۰۰ یوآن ( ۱۳۰۰۰ دلار) را قرض بگیرد، پرداخت کرد. پدر وانگ هنگامی که او کم سن و سال بود از دنیا رفته بود.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

نجات ۴ گردشگر گرفتار شده از باتلاق مرنجاب

حسین میرزاجانی در خصوص چگونگی امداد و نجات چهار گردشگر گرفتار در دریاچه نمک، اظهار کرد: در ساعات پایانی شامگاه سه شنبه در یکی از گروه‌های شبکه مجازی تماسی مبنی بر درخواست کمک حوالی دریاچه نمک دریافت شد که چهار گردشگر قادر به پیمودن مسیر نیستند و در باتلاق نزدیک دریاچه نمک گرفتار شده اند.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

سرقت از ۲ طلافروشی توسط دزدان حرفه ای

گزارش های شهروندان حاکی از آن است که شب گذشته دو طلافروشی در خیابان امام خمینی ارومیه مورد تعرض سارقان قرار گرفته و موجودی آنها به سرقت رفته است.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

مرگ مرموز زن و مرد و پسر ۱۰ ساله در مرودشت!

سه تن از شهروندان مرودشت فارس در اثر مسمومیت با گاز مونوکسید کربن جان خود را از دست دادند.روابط عمومی اورژانس فارس شامگاه سه شنبه اعلام کرد: این حادثه ساعت ۱۹:۴۴ عصر سه شنبه در خیابان ابوذر شهر مرودشت روی داد.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

 

فرار متهم و گروگانگیری در شرق تهران با شلیک پلیس تمام شد

سردار علیرضا لطفی رئیس پلیس آگاهی پایتخت با اعلام خبر فوق اظهار داشت: ساعت ۱۰:۴۰ روز گذشته مأموران واحد گشت پلیس پایتخت در محدوده تهرانپارس به یک دستگاه خودروی مزدا ۳۲۳ مشکوک می‌شوند.رئیس پلیس آگاهی پایتخت تصریح کرد: در همان بررسی اولیه مشخص شد که خودروی فوق در تاریخ دهم آبان به سرقت رفته است؛ بنابراین مأموران به راننده مزدا دستور ایست دادند اما راننده اعتنایی نکرده و اقدام به فرار می‌کند

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

مردی که پسرش را آتش زد و کُشت: مادرم را خانه سالمندان گذاشتم که دق کرد و مُرد، خانه‌اش را به پسرم دادم

پسر جوان که قربانی شعله‌های خشم پدرش شده بود پس از ۱۴ روز در بیمارستان به خاطر شدت سوختگی جان خود را از دست داد.عصر ۲۹ مهر مأموران کلانتری نازی آباد در جریان یک درگیری خانوادگی و سوختگی مرد جوانی در خانه طبقه پنجم ساختمان شماره ۱۲، در بازار دوم نازی‌آباد قرار گرفتند. به‌دنبال اعلام این خبر مأموران راهی محل شدند. بررسی‌های اولیه حکایت از آن داشت که مرد ۵۹ ساله پسرش را به آتش کشیده است.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید

✍️ دیدگاه شما 🙏