احمد تن تن ؛ کودک آزار و متجاوز شوشتری کیست ؟

 

 

نگام ؛ حوادث _ رییس پلیس فتای شهرستان شوشتر اعلام کرد: مأمورین انتظامی شهرستان شوشتر ضمن هماهنگی با مقام محترم قضایی با اشراف اطلاعاتی وهمچنین کارهای پلیسی توانستند کمتر از ۶ ساعت عاملین این موضوع را شناسایی و دستگیر کنند و بر این اساس عاملین انتشار این فیلم مستهجن هم اکنون در بازداشت بسرمی برند و موضوع علت و انگیزه این حرکت در دست بررسی است.

 

حسن مقیمی

 

مسئولین امنیتی شهرستان شوشتر همچنین از فعالان فضایی مجازی خواست تا از نشر این فیلم غیراخلاقی خوداری نمایند و گرنه با این افراد برخورد قضایی می گردد. لازم به ذکراست فیلم مذکور در شب رحلت رسول اکرم انتشاریافت که مورد رنجش مردم شهرستان شوشترگردید.

احمد ت .ت مجرم و اوباش سابقه‌دارِ شهر شوشتر که بارها زندانی شده، آخرین بار به واسطه یکی از بستگانش که از یک خانواده پر نفوذ در این شهر است آزاد شده بود.

در دوران آزادی به همراه دو نفر از دوستانش و با وقاحت بی‌پایان به پسر بچه‌های نوجوان دوازده و سیزده ساله تجاوز کرده و از صحنه‌ی تجاوزها و قربانیان‌اش فیلم هم گرفت. با این فیلم‌ها بچه‌ها را تهدید کرده بود که اگر به خانواده‌ها اطلاع بدهید فیلم‌ها را منتشر می‌کنم و‌آبروی شما می رود.

در فیلم‌هایی که به دست آمده چهار کودک با ترس و وحشت قربانی یک متجاوز هستند که به دوستش با اشاره می‌گوید فیلم بگیر.

خبر این تجاوز در شهر می‌پیچد و فیلمهای تجاوز به دست خانواده‌ی برخی از کودکان می‌رسد تا با ایجاد رعب و وحشت خانواده‌ها را از شکایت بازدارند. حالا برخی از نزدیکان خانواده های قربانیان از رسانه ای کردن این موضوع در ترس و وحشت به سر می برند. برخی از نزدیکان این کودکان صحبت های عجیب دیگری نیز می کنند که اصلا قابل انتشار نیست.

بسیاری از این خانواده‌ها از طبقه محروم و بی‌بضاعت هستند که کودکان‌شان به دلیل فقدان امکانات تفریحی در شهر شوشتر ظهرها در خیابان‌ها بازی می‌کردند که همین باعث شد تا طعمه‌ی متجاوز شوند. این خانواده ‌های بی‌بضاعت امکان دسترسی به وکیل را هم ندارند و نگران هستند که طرح شکایت آنها باعث شود که متجاوز یک بار دیگر آزاد شود و از کودکان قربانی و خانواده‌های‌ شان انتقام بگیرد. خصوصا که گفته می‌شود بار دیگرخانواد‌ه‌ی این متجاوز به دنبال این هستند که با مدارک پزشکی و‌گواهی اختلالات روانی پرونده را مختومه کنند.

فیلم‌ تجاوز به چهار کودک محفوظ است اما گزارش‌های محلی نشان می‌دهد که تعداد قربانیان بیشتر از چهار نفر است. امیدوارم وکلای آزاده و مستقل و رسانه‌ها و خبرنگاران شرافتمند به جای سکوت حامی خانواده‌ها باشند.

بازداشت

عاملان انتشار فیلم مستهجن در شوشتر که تحت تعقیب پلیس بودند، بالاخره بازداشت شدند.

این فیلم چند شب پیش در فضای مجازی منتشر شد که شناسایی منتشر کنندگان آن در دستور کار پلیس قرار گرفت. در جریان تحقیقات ردپای متهمان به دست آمدو سه نفردر این پرونده بازداشت شدند.

احمد ت.. ت. مجرم و از اوباش سابقه‌دارِ شهر شوشتر به همراه دو نفر از دوستانش و با وقاحت بی‌پایان به پسر بچه‌های نوجوان ۱۲ و ۱۳ ساله تجاوز کرده است و از صحنه تجاوز‌ها و قربانیانش فیلم هم گرفت. با این فیلم‌ها بچه‌ها را تهدید کرده بود که اگر به خانواده‌ها اطلاع بدهید فیلم‌ها را منتشر می‌کنم و‌آبروی شما می‌رود.

در فیلم‌هایی که به دست آمده چهار کودک با ترس و وحشت قربانی یک متجاوز هستند که به دوستش با اشاره می‌گوید فیلم بگیر. فرماندار شوشتر درباره انتشار تصاویر تجاوز و آزار و اذیت جنسی چند پسر کودک و نوجوان توسط یکی از مجرمان سابقه دار این شهر می‌گوید: پرونده این فرد و همدستانش در انتظار صدور رأی است و دادستان از خانواده‌ها خواسته شکایت خود، در این باره را تکمیل کنند.

در همین حال حسین پنبه دانه پور، فرماندار شوشتر درباره انتشار فیلم تجاوز یک مجرم سابقه دار در این شهر به چند کودک و نوجوان به خبرنگار ایرناپلاس می‌گوید: زمانی که این فیلم منتشر شد، هم توزیع کننده هم فیلم بردار و هم این فرد بازداشت شدند.وی در پاسخ به این که پرونده در چه مرحله‌ای از رسیدگی قرار دارد؟ تصریح می‌کند: هم اینک نیز در اختیار مقام قضایی قرار گرفته اند و پرونده در انتظار صدور رأی است.
فرماندار شوشتر در واکنش به این که برخی رسانه‌های خارجی مدعی شده اند، این خانواده‌ها تهدید شده اند در صورت انتشار اخبار ماجرا با آن‌ها برخورد خواهد شد، می‌گوید: چنین چیزی اصلا صحت ندارد و دادستان خانواده‌های محترم این کودکان را خواسته است، برخی شکایت خود را تحویل داده اند و برخی هم در حال تکمیل و تحویل اند تا به اعمال قانون از سوی قوه قضاییه کمک کنند.وی ادامه می‌دهد: ان شاءا… قوه قضاییه با اشد مجازات با آن‌ها برخورد خواهد کرد. ما با جدیت در شورای تأمین پیگیر این ماجرا هستیم، چراکه آبروی شهرستان و استان را به مخاطره انداخته اند.
پنبه دانه پور در پاسخ به این که چرا این فرد با وجود سابقه و حکم سنگینی که گفته می‌شود دریافت کرده، از زندان آزاد و به حال خود رها شده بوده است؟ تصریح می‌کند: البته این موضوع را دوستان قوه قضاییه با توجه به قانون باید پاسخ دهند، اما بر اساس پیگیری‌هایی که بنده انجام دادم، گفتند این فرد بیماری روانی دارد و طبعا به دلیل تأیید این موضوع آزاد شده است. باید این را در نظر بگیریم که ما درکشور قانون داریم و چیزی فراتر از قانون وجود ندارد و حتما دوستان ما در قوه قضاییه بر اساس قانون عمل کرده اند.پیشتر رکنا مدعی شده بود که آخرین بار این مجرم به واسطه یکی از بستگانش که از یک خانواده پر نفوذ در این شهر است، آزاد شده بود و هم اکنون نیز بستگان وی به دنبال این هستند که با مدارک پزشکی و‌گواهی اختلالات روانی پرونده را مختومه کنند.