اخبار روز حوادث : کشف درخت پول در حفاری‌های باستان‌ شناسی /داستان زندگی زنی که دو دختر و والدینش را شوهرش کُشت: قربانی عشق شدم! / سارق مسلح زن سرایدار که باردار بود را به قتل رساند و گریخت / باند زورگیران مسلح در مشهد، گردشگران خارجی را خفت می‌کرد / دستگیری هکر زن ۲۷ ساله‌ به اتهام پولشویی

 

نگام ، حوادث _ اعدام قاتل بی رحم / او همسر و ۳ کودک خردسالش را کشته بود ؛  فیلم لحظه وحشتناک حمله به یک دختر تهرانی در روز روشن / این دختر در کما است ؛ باقری درمنی شاید اعدام نشود! ؛  تجاوز همزمان مدیر سالن زیبایی به یک مشتری و آرایشگر زن+عکس ، از مهم ترین اخبار روز حوادث  بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

 

کشف درخت پول در حفاری‌های باستان‌ شناسی

باستان شناسان یک موسسه تحقیقاتی چینی موفق شدند تا آرامگاهی از سلسله هان شرقی را در شهر چنگدو این کشور کشف کنند که درختان پول را در تشریفات مذهبی یا مراسم خاک‌سپاری خود به همراه اقلام دیگر دفن می‌کردند.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

داستان زندگی زنی که دو دختر و والدینش را شوهرش کُشت: قربانی عشق شدم!

هنوز از بلایی که به یکباره بر سرش آوار شد در شوک است، حالا دیگر اشک میهمان همیشگی چشمانش شده و بغضی ابدی راه را بر نفس‌هایش تنگ کرده است. نمی‌دانست غم از دست دادن بچه‌هایش را بخورد یا غصه نبود پدر و مادرش را که در تلخ‌ترین لحظات زندگی دیگر همراهش نبودند و او داغدارشان بود.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

سارق مسلح زن سرایدار که باردار بود را به قتل رساند و گریخت

خانواده زن بارداری که در جریان یک سرقت مسلحانه از خانه ویلایی به قتل رسیده بود با توجه به شناسایی نشدن سارق جنایتکار، پس از ۱۲ سال با حضور در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران خواستار دریافت دیه این زن و جنین هفت ماهه‌اش از صندوق بیت‌المال شدند.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

باند زورگیران مسلح در مشهد، گردشگران خارجی را خفت می‌کرد

با دستگیری چهار عضو باند خطرناک زورگیران مسلح که گردشگران خارجی را به لانه وحشت کشاندند و اموال آن ها را با تهدید به مرگ ربودند،

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

دستگیری هکر زن ۲۷ ساله‌ به اتهام پولشویی

فرمانده انتظامی استان البرز گفت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی شهرستان ساوجبلاغ ، زن ۲۷ ساله‌ای که اقدام به هک حساب‌های بانکی کاربران به مبلغ سه میلیارد ریال کرده بود شناسایی و دستگیر شد.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

اعدام قاتل بی رحم / او همسر و ۳ کودک خردسالش را کشته بود

مرد مکزیکی که همسر و فرزندانش را در ایالت تگزاس به قتل رسانده بود روز گذشته اعدام شد.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

فیلم لحظه وحشتناک حمله به یک دختر تهرانی در روز روشن / این دختر در کما است

کیف قاپ جوان که زنان تهرانی را هدف سرقت های خشن خود قرار می داد در عملیات پلیسی دستگیر شد.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

باقری درمنی شاید اعدام نشود!

وکیل مدافع حمید باقری درمنی متهم پرونده فساد اقتصادی که به اعدام محکوم شده گفت: با شرکت نفت جی به عنوان شاکی این پرونده مذاکراتی را انجام دادیم و احتمالا هفته آینده رضایتنامه نفت جی را روی پرونده می گذاریم.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.

 

تجاوز همزمان مدیر سالن زیبایی به یک مشتری و آرایشگر زن+عکس

مردی ۴۷ ساله به اتهام آزار و اذیت کارمند و مشتری سالن زیبایی اش دستگیر و زندانی شد.

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.