اهدای جایزه به پرستار ترکیه ای در آمریکا به خاطر توسعه ۳ پروژه

 

 

نگام ، بین الملل _ یک پرستار ترک در جریان کنگره پرستاری سلامت نوزادان در آمریکا به خاطر توسعه ۳ پروژه در این بخش موفق به دریافت جایزه شد.

 

به گزارش آناتولی ابرو تمیزسای، پرستار بخش مراقبت های ویژه «بیمارستان زنان و کودکان زینب کامل» در منطقه اسکودار استانبول ترکیه در سی و چهارمین کنگره پرستاری سلامت نوزادان که در آمریکا برگزار شد، به خاطر توسعه ۳ پروژه در بخش آسپیراسیون بدون درد نوزادان جایزه این کنگره را دریافت کرد.

وی در گفت‌وگو با خبرنگار آناتولی با بیان اینکه ۲۳ سال است در بخش مراقبت‌های ویژه نوزادان بیمارستان زنان و کودکان زینب کامل کار می کند، اظهار داشت: در کنگره مذکور با ۳ پروژه شرکت کردیم که یکی از آنها مربوط به آسپیراسیون بدون درد نوزادان است.

او با ابراز اینکه نوزادان در روند اجرای آسپیراسیون درد زیادی را احساس می کنند، تصریح کرد: به همین خاطر جهت کاهش احساس این درد در این بخش پروژه مذکور را توسعه دادیم.

او هدف از توسعه این پروژه را به حد اقل رسانیدن احساس درد هنگام اجرای آسپیراسیون دانسته و گفت: پروژه دوم در مورد تغذیه نوزادان با شیر مادر از طریق دهان و پروژه سوم نیز در مورد تسکین درد نوزادان با شنواندن صدای مادرانشان بود.