نامه سرگشاده دختران خاشقجی ؛ بهتر شدن عربستان آرزوی پدر

 

 

نگام ، بین الملل _ دختران جمال خاشقجی که در کنسولگری کشورش در استانبول در اوایل ماه اکتبر به دست تیم ترور اعزام شده از سوی ریاض کشته شد، در نامه ای از آرزوی پدر خود برای بهتر شدن عربستان خبر دادند.

 

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از  روسیاالیوم، نهی و رزان دختران جمال خاشقجی در نامه ای سرگشاده اعلام کردند که پدرشان آرزوی بازگشت به کشورش را داشت و مخالف سیاسی نبود و به هویتش پایبند بود.

در نامه دختران خاشقجی که در روزنامه واشنگتن پست منتشر شده است آنها احساس شوق و سرشار از محبت خود را به پدرشان که در اوایل اکتبر گذشته در کنسولگری عربستان در استانبول به دست تیم ترور اعزام شده از ریاض کشته شده، ابراز داشتند.

نهی و رزان اعلام کردند که از زمان کودکی می دانستند که پدرشان یک فرد معمولی نیست و کار مهمی انجام می دهد و با قلم و کلماتش بر افراد دور تاثیر مهم می گذارد.

دختران خاشقجی نوشتند: نوشتن برای پدرمان صرف وظیفه نبود بلکه نیاز ریشه ای بود که در هویتش بود. پدر ما کتابت را برگزید به این امید که عربستان هنگامی که به آن باز می گردد مکانی بهتر برای وی و همه عربستانی ها باشد. جمال خاشقجی محو نخواهد شد و میراثش باقی خواهد ماند.