وزارت اطلاعات دولت تدبیر و امید!!!

 

راه سبز امید

 

تاخیر وزارت اطلاعات در تایید صلاحیت شهردار منتخب تهران گویای چند واقعیت مهم است:
۱-ریشه همه فسادها و ناکارامدیهای مدیریت اجرایی کشور به سیستم‌ اطلاعاتی و امنیتی کشور باز می گردد. همه مدیران فاسد و سارق کشور دارای تاییدیه وزارت اطلاعات هستند و همه افراد باصلاحیت و لایقی که از کار برکنار و در حاشیه هستند از سوی وزارت اطلاعات تایید صلاحیت نشده اند.
۲- وزارت اطلاعات دولت دستگاهی فشل و منفعل و دارای ترکیبی از افراد بیسواد و کند ذهن و لمپن و دارای معلولیت و بیماری های روانی و عقب ماندگی ذهنی و افراد نفوذی اطلاعات سپاه و سرویسهای اطلاعاتی بیگانه است.
۳- در واقع وزارت اطلاعات دولت فاقد استقلال عمل است و در زیر سایه اطلاعات سپاه کار می کند و پوششی قانونی برای اعمال نظرات و عملکردهای غیرقانونی آن محسوب می شود. عدم تایید صلاحیت شهردار منتخب تهران هم از جمله این موارد است. وزارت اطلاعات در رابطه با اطلاعات سپاه همان نقشی را ایفا می کند که وزارت دادگستری در رابطه با قوه قضائیه ایفا می کند.
۴- منبع اصلی اطلاعات و مبنای تصمیم گیریهای رهبری هم گزارشهای اطلاعات سپاه است و همه گزارشهای غلطی که در مورد وضعیت کشور به وی داده می شود از این منبع اطلاعاتی صادر می شود. و این عامل اصلی همه مشکلات کشور است.

۵- مهمترین گام اصلاحی در کشور آزاد کردن نظام و رهبری و دولت و مدیریت اجرایی کشور از چنبره دستگاه فاسد اطلاعاتی است. و مهمترین گام برای اصلاح دستگاه فاسد اطلاعاتی کشور انحلال اطلاعات سپاه و آزاد کردن وزارت اطلاعات از چنبره آن است که عوامل نفودی خارجی در ان جا خوش کرده اند.
۶- تایید یا عدم تایید صلاحیت شهردار منتخب تهران آزمونی بزرگ و تعیین کننده برای دولت و وزارت اطلاعات ان است. اگر شهردار منتخب صلاحیتش تایید نشود صلاحیت دولت و رییس جمهور و وزارت اطلاعات بیش از پیش زیر سوال خواهد رفت. اگر قرار باشد کسی صلاحیتش تایید نشود برادر رییس جمهور است که متهم به فساد اقتصادی است و با وثیقه آزاد است.

۷- اگر قرار باشد صلاحیت شهردار تهران بخاطر برادرش که ۳۰ سال قبل به مجاهدین خلق پیوسته تایید نشود پس صلاحیت اقای احمد جنتی که یک فرزند مجاهد را در خانه خود پرورده هم باید رد شود. چون مسئولیت اعمال و رفتار فرزندان بیش از هر کس با والدین انها است و هیچ برادری مسئول اعمال برادر خویش نیست. چنانکه مسئولیت رفتار آقای شیخ علی تهرانی هم که در زمان جنگ‌ روزی با دشمن همکاری کرده و در هر کشوری حکمش اعدام است بر عهده شوهر خواهر ایشان نیست که اگر بود صلاحیت رهبری وی به این دلیل باید رد می شد.

۸- در نزد خداوند هم هر کس مسئول اعمال خویشتن است و گناه هیچکس بر گردن دیگری نیست. لا تزر وازره وزر أخرى:
هیچ وازره ( حمل کننده) ای بار گناه دیگری را حمل نمی کند مگر وزارت اطلاعات روحانی که حامله اطلاعات سپاه است.

۹- غده سرطانی ای را که خاتمی از وزارت اطلاعات ریشه کن کرد در اطلاعات سپاه ریشه دوانده و این ریشه ها اکنون به دست و پای دولت و ملت پیچیده و وزارت اطلاعات دولت روحانی حماله الحطب اطلاعات سپاه و مصداق بارز وازره وزر اخرى است.

✍️ دیدگاه شما 🙏