کودکان پاکستانی در تانکر‌های نفتی به ایران قاچاق می‌شوند!+فیلم

نگام ، بین الملل _ یک NGO پاکستانی با انتشار ویدئویی مدعی شده تعداد زیادی از کودکانی که در ماه‌های اخیر در پاکستان ربوده شده اند، در تانکر‌های نفتی به سمت ایران قاچاق می‌شوند.

به گزارش رویداد ۲۴ _ خبرگزاری سما پاکستان روز گذشته با انتشار یک ویدئو مدعی شد کودکان پاکستانی از مرز تفتان به سمت ایران قاچاق شده‌اند. یک سازمان مردم نهاد پاکستانی که به گروه حقوق بشر بین المللی وابسته است نیز اعلام کرده این کودکان با کودکان با تانکر‌های نفتی از پاکستان به سمت ایران قاچاق شده‌اند.
شهنام خان رییس گروه حقوق بشر پاکستان گفته کودکان از مناطق مختلف پاکستان ربوده شده و در مرز تفتان نگهداری می‌شوند.
او گفته: این کودکان از شهر‌های مردان، نوشرا، پیشاور و وزیرستان ربوده شده‌اند. خانواده چهار تن از این کودکان بعد از دیدن این ویدئو با سازمان مردم نهاد آن‌ها تماس گرفته‌اند.
پدر فرشته نور دختری از مردان که یکی از این کودکانی است که گفته می‌شود به ایران قاچاق شده‌اند گفته: دختر ما در تاریخ ۷ سپتامبر گم شده بود. ما از طریق این ویدئو متوجه شدیم که دختر مان کجاست.
خانواده این کودکان از دولت خواسته‌اند که فرزندان گم شده‌شان را به آن‌ها برگردانند. به گزارش رویداد۲۴ شوکت یوسف زی وزیر پاکستان گفته چیزی در این باره نمیداند و این ویدئو را هنوز ندیده اما تماشا خواهد کرد و پیگیر هر گونه جرمی که اتفاق افتاده نیز هست.

✍️ دیدگاه شما 🙏