۳۱ مارس پایان راه کسانی خواهد بود که اراده ملی را نمی پذیرند

پایگاه خبری / تحلیلی نگام – مردم ترکیه در ۳۱ مارس پاسخ محکمی به کسانی که از گوشه دیگر دنیا آنها را تهدید می کنند، خواهند داد.

رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه طی سخنانی خطاب به مردم شهر آنکارا در گردهمایی بزرگ انتخاباتی حزب عدالت و توسعه و حزب حرکت ملی (ائتلاف جمهور)، اظهار داشت: در ۳۱ مارس پاسخ محکمی به کسانی که از آن گوشه دنیا با فرستادن پیام ما را تهدید می کنند خواهیم داد. چنان پاسخی که دیگر کسی جسارت تهدید کردن مردم ما را نداشته باشد.

او در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: در مرحله پیش‌رو صنایع دفاعی کشورمان را با طرح های ویژه و فن آوری های پیشرفته به یک بازیگر جهانی تبدیل خواهیم کرد. 

رئیس جمهور ترکیه با اشاره به ادامه مبارزه قاطع با گروههای تروریستی گفت: ما به کسانی که می خواهند بین مردم تفرقه اندازند، وطن مان را تجزیه کنند، دولت را برانداز کنند، پخش اذان را متوقف کنند و با استفاده از گروه‌های تروریستی بکوشند ما را ادب کنند مجال این اقدامات را نخواهیم داد.

وی افزود: اجازه نخواهیم داد اقتصاد ما را نابود کنند. اجازه نخواهیم داد با ایجاد اختلاف میان مردم مان به حساب خود برسند. لذا در ۳۱ مارس در پای صندوق رای از اراده ملی خود حمایت می کنیم.

رئیس جمهور ترکیه تاکید کرد: ۳۱ مارس روز حسابرسی نخواهد بود، بلکه زمان تعیین آینده مان خواهد بود. 

اردوغان همچنین تصریح کرد: این انتخابات، پایان راه کسانی خواهد بود که اراده ملی را نمی پذیرند.