دروغ گویی های طرفداران سازمان تروریستی در شبکه های اجتماعی

پایگاه خبری / تحلیلی نگامطرفداران سازمان تروریستی در شبکه های اجتماعی با استفاده از تصاویر مربوط به قتل‌عام‌های تاریخی، مدعی شدند که این اتفاقات در جریان عملیات‌های شاخه زیتون و سپر فرات ترکیه رخ داده است

با آغاز عملیات نظامی چشمه صلح نیروهای مسلح ترکیه برای نابود سازی کریدور تروریستی که نقشه ایجاد آن در مرزهای جنوبی کشیده می شود، تامین صلح و آرامش در منطقه ، سازمان تروریستی ” ی پ گ / پ ک ک ” در شبکه های اجتماعی به اقدامات تحریک آمیز و دزانفورماسیون های خود سرعت بخشید.

در نتیجه این اقدامات سعی شد تا با استفاده از تصاویر و عکس های متعلق به جنگ های داخلی سوریه در مناطق مختلف و سالهای متفاوت به گونه ایی که گویا در حین عملیات نظامی چشمه صلح کشیده شده است، در شبکه های اجتماعی شایعات و اخبار غلط پخش گردد.

حساب های شبکه های اجتماعی نزدیک به سازمان تروریستی با دست کاری و تغییر عکس یک مادر و کودک که در سال ۲۰۱۴ کشیده شده بود، خواستند این عکس را به گونه ایی نشان دهند که گویا به روز آغاز عملیات نظامی چشمه صلح متعلق می باشد.

کاربران این حساب ها در شبکه های اجتماعی با استفاده از تصاویر مربوط به قتل‌عام‌های تاریخی، مدعی شدند که این اتفاقات در جریان عملیات‌های شاخه زیتون و سپر فرات ترکیه رخ داده است.

همچنین طرفداران این گروه تروریستی با هشتگ‌ گذاری در شبکه‌های اجتماعی، در تلاش آنند تا برای خود حامی پیدا کنند. 

طرفداران این سازمان تروریستی قبلا نیز در جریان عملیات‌ نظامی سپر فرات و شاخه زیتون ترکیه با استفاده از تصاویر قتل‌عام‌ و جنگ‌های گذشته در تلاش برای سیاه‌نمایی این عملیات‌ها بوده‌اند.