قتل دختر دانشجوی ترک ۲۲ ساله توسط شایان خیریان دوست پسر ایرانی او توسط پلیس تایید شد

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ عاشق سابق ، یک تبعه ایرانی ، که آلینا یورتکولسی ، دانشجوی دانشگاه را که پیشنهاد آشتی در اتاق آپارتمانی را که با ماسک برف وارد آن شده بود در دنیزلی قبول نکرد ، خفه کرد ، دستگیر شد.

آلینا یورتکولسی (۲۲) ، دانشجوی دانشکده علوم و هنرهای دانشگاه پاموککاله ، که در آپارتمانی در منطقه یونوسمره در منطقه پاموککاله به تنهایی زندگی می کرد ، توسط بستگانش که در را شکستند و وارد آنجا شد ، در رختخواب خود پیدا شد.
تیم های اداره قتل شعبه امنیت عمومی مظنون قتل ، شایان خیریان (۲۵ ساله) ایرانی را که با خال کوبی بر روی گردنش شناسایی شده بود ، با عملیاتی به آدرس محل زندگی او دستگیر کردند. در اظهارات وی در کلانتری ، مطلع شد که مظنون شایان خیریان اعتراف کرده است که قبلاً عاشق آلینا یورتکول بوده است ، برای صلح به خانه او رفته و با فشار دادن گلو در بحث او را کشته است.

مشخص شد که شایان خیریان که پس از عملیات در اداره پلیس به دادسرا اعزام شده بود ، با پنهان کردن صورت خود با ماسک اسکی و کاپوت وارد اتاق شده و دختر جوان را با دستان خود خفه کرده است. شایان خیریان که در دادگاه به جرم خود اعتراف کرد دستگیر و روانه زندان شد.

✍️ دیدگاه شما 🙏