هزینه ۶۰۰ میلیونی برای هیچ در رویداد بسیج

شنیده ها حاکی از آن است که سازمان فضای مجازی بسیج برای رویداد به اصطلاح تولید محتوایی که چندی پیش برگزار کرده بود بیش از ۶۰۰ میلیون تومان هزینه کرده است، رویدادی که خروجی آن در اختتامیه انتخاب “آمنه سادات ذبیح پور “بازجو خبرنگار مشهور به عنوان چهره سال فضای مجازی بود!

گرچه این رویداد به اذعان برخی شرکت کنندگان چیزی جز یک شو به مناسبت هفته دفاع مقدس و عرض اندام برای کسب رضایت بالادستی ها نبوده اما نکته قابل توجه این است این هزینه ۶۰۰ میلیون تومانی در حالی انجام میشود که مسئولین فضای مجازی این نهاد برای بسیاری از پرسنل خود و جلسات بالادستی با مسئولان مربوطه مسئله نبود بودجه را مکرر مطرح کرده و از پرسنل درخواست صرفه جویی در هزینه و از مسئول بالادست درخواست کسب بودجه بیشتر می کنند!

ناکارآمدی برخی مجموعه ها در بسیاری از موارد ریشه در پشتیبانان آنان دارد، افرادی که فاقد صلاحیت لازم برای اداره کوچکترین بخش ها بوده اما به لطف ارتباط های خود در برخی نهادها همراه با شعارها صرف برای تحریک احساسات ، حمایت پشتیبان کننده را کسب کرده و جای پای خود را علی رغم همه انتقادات محکم می کنند.

سرداران سپاه به علت ناکارآمدی و نداشتن تخصص کافی و اشتباهات محاسباتی و رفتارهای احساسی و شعاری در حوزه های این چنینی بودجه بیت المال را به باد می دهند و بسیاری از نیروهای جوان انقلابی !!!!! به اصطلاح متخصص سر سرداران را برای دریافت بودجه های کلان کلاه می گذارند.

✍️ دیدگاه شما 🙏